Cybex Sirona Gi i-Size Plus

1 649,00 zł brutto

 • Ocean Blue
 • Beach Blue
 • Moon Black
 • Hibiscus Red
 • Lava Grey

Więcej informacji

cybex

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Gi i-Size Plus zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu, dzięki czemu Twój maluch może cieszyć się każdą chwilą podróży, od przytulnych dni noworodkowych po ruchliwe lata malucha. Wersje z tkaniny Plus oferują dodatkowe tkaniny siatkowe, które zapewniają większy przepływ powietrza w foteliku samochodowym i nawet 6 razy większą oddychalność niż porównywalne tkaniny do fotelików samochodowych. Oczywisty wybór dla wygody w każdym sezonie. Rozszerzona konstrukcja skierowana tyłem do kierunku jazdy zapewnia ochronę do 4 roku życia (max. waga dziecka 20 kg), a zintegrowana liniowa ochrona przed uderzeniem bocznym chroni je pod każdym kątem. Maksymalną oddychalność osiągnięto dzięki innowacyjnym otworom wentylacyjnym po obu stronach.

Umieszczenie malucha w foteliku samochodowym nigdy nie było łatwiejsze dzięki płynnie obracanej rączce, która umożliwia ustawienie w zakresie 360° w dowolnej preferowanej pozycji leżącej. Dzięki 5 dostępnym pozycjom z pewnością znajdą idealne dopasowanie — pozostań wygodnie owinięty na własnym prywatnym placu zabaw przez cały czas jazdy. Wraz z opcjonalną wkładką dla noworodków (kupowana osobno), zwiększa się komfort dziecka już od pierwszego dnia; Twoje maluchy z pewnością będą cieszyć się każdym zakrętem na swojej drodze.

 • Regulowany zagłówek
 • Zwycięzca testu ADAC 2023
 • Szybkie + łatwe wsiadanie
 • Zawsze w wygodnej pozycji
 • Rośnie razem z dzieckiem do 4 lat

Fotelik Sirona Gi

 • 12 pozycji umożliwia dopasowanie do potrzeb Twojego malucha
 • Zaprojektowany, aby Twoje dziecko mogło wygodnie siedzieć tyłem do kierunku jazdy, dopóki nie osiągnie wagi 20 kg
 • Zawiera tak zaprojektowaną uprząż, aby nie przeszkadzała, gdy zabierasz malucha na pokład

Cybex Sirona Gi

 • Liniowa ochrona przed uderzeniem bocznym chroni malucha przed siłą uderzenia bocznego. Skorupa pochłaniająca energię, L.S.P. System znacznie zmniejsza efekt siły uderzenia

Sirona Gi ochrona boczna

 • Optymalna wentylacja - wszechstronna wentylacja Sirona Gi i-Size umożliwia przepływ powietrza przez kanały wentylacyjne w foteliku samochodowym, odprowadzając ciepło i pomagając uniknąć gorącej i spoconej jazdy Twojego malucha
 • Prosty montaż - Użyj ergonomicznego uchwytu, aby wpiąć ISOFIX w siedzenie pojazdu i wysunąć nogę stabilizacyjną aż do podłogi samochodu. Wskaźniki wizualne pomagają potwierdzić, że fotelik jest gotowy do ochrony
 • Pozycja tyłem do kierunku jazdy to jedna z najbezpieczniejszych w podróży. W krytycznych, pierwszych chwilach uderzenia czołowego ciało dziecka zostaje dociśnięte do wyściełanej skorupy fotelika samochodowego, ograniczając ruch i siłę oddziałującą na szyję dziecka. Pozycja tyłem do kierunku jazdy jest obowiązkowa do 15 miesiąca życia (76 cm), jednak zalecamy stosować ją jak najdłużej. Sirona Gi i-Size przeznaczony jest do wygodnych podróży tyłem do kierunku jazdy aż do wagi dziecka 20 kg (* w porównaniu z tym samym fotelikiem przodem do kierunku jazdy podczas zderzenia czołowego. Wynik testów wewnętrznych według kryteriów testu zderzenia czołowego ADAC z 2022 r.)

Fotelik Sirona Gi

Opis

Waga 13 kg
Wysokość 75 cm
Długość 71 cm
Szerokość 44 cm

Zobacz również:

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART