Pozytywki dla dzieci i niemowląt 

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Umilić sen maluszka

Co może pomóc dziecku w przyjemnym zasypianiu? Poza dotykiem najbliższej osoby są to miłe dla uszka dźwięki. To właśnie zapewniają pozytywki dla dzieci. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg pozytywek, które, dzięki różnym wzorom, kształtom i dźwiękom, zainteresują dziecko i sprawią, że pokocha zasypiać na spacerze, w łóżeczku czy w podróży!

Każda pozytywka dla dzieci, dostępna w naszym sklepie, została wykonana z najwyższej jakości materiałów, które są w pełni bezpieczne dla maluchów. Posiadamy duży wybór pozytywek, a najbardziej ukochane przez dzieci kształty to:

Jeż biały, cena, funkcje, wielkość… co wybrać?

Ceny pozytywek są zróżnicowane, z reguły kosztują kilkadziesiąt zł. Koszt zależy od wielkości zabawki, producenta i dodatkowych funkcjonalności. Na przykład biorąc pod uwagę często wybieraną przez rodziców pozytywkę – biały jeż – cena to 110 zł, mrówkojad – cena 95 zł, a sowa, która jest jednocześnie projektorem, lampką nocną, odtwarzaczem klasycznych kołysanek i odgłosów natury kosztuje 189 zł.

W ofercie posiadamy malutkie pozytywki, które możecie przypiąć do wózka czy fotelika, a także większe maskotki, które z którymi dziecko może spać w swoim łóżeczku. Dajemy Państwu duży wybór, ponieważ wiemy, że każde dziecko jest inne i potrzebuje nieco innych rozwiązań.

Czy warto skusić się na pozytywkę dla dziecka? Oczywiście! Jest to zabawka, którą polubiły nie tylko dzieci, ale i rodzice. Dlaczego? Ponieważ w pełni odpowiada na potrzeby maluchów. Wysoka jakość wykonanych zabawek to gwarancja wytrzymałości. Nie musicie się dłużej martwić, że ukochana przez Wasze dziecko zabawka nagle przestanie działać. Zadbana, będzie służyła Waszym pociechom bardzo długo!

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi produktami naszej oferty, w tym: foteliki samochodowe, wózki dziecięce, wózki wielofunkcyjne, wózki 2 w 1, wózki 3 w 1, a także wózki spacerowe i wózki podwójne. Mamy w asortymencie także wiele uroczych gadżetów i zabawek.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART