Katalog

Zawieszki do smoczka 

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Praktyczna przywieszka do smoczka


Zawieszka do smoczka będzie trzecią ręką, której zawsze pragniesz, i niezbędnym elementem, bez którego nie możesz żyć. To niezbędny dodatek, który nieco ułatwia codzienne życie z dzieckiem. Nasze klipsy do smoczka są łatwe w użyciu – wystarczy przymocować metalowy klips do ubrania dziecka, aby zapobiec zgubieniu lub zabrudzeniu smoczka w wyniku upadku na ziemię lub podłogę. Praktyczny produkt do użytku zarówno w domu, w wózku, jak i poza nim. Tak smycz do moczka.

Drewniana zawieszka do smoczka

Firma Lou Lou Lollipo proponuje piękne drewniane zawieszki w wielu kolorach, znajdziesz delikatne róze i kremy dla dziewcynki i jasne szarości i błękity dla chłopca. Ten inspirowany Skandynawią klips do smoczka to idealna równowaga pomiędzy rustykalnymi koralikami z drewna bukowego i silikonowymi koralikami w kolorach inspirowanych naturą. Także zgodnie z trendem powrotu do natury, firma Elodie Details stworzyła jednokolorową linie zawieszek na smoczek z akcentem drewnianym w kilku jednolitych przygaszonych neutralnych kolorach.


Co to jest klips do smoczka?

Zawieszka na smoczek, uchwyt na smoczek, uchwyt na binky, pasek do smoczka. To praktyczne urządzenie ma wiele różnych nazw, ale wszyscy możemy się zgodzić, że – bez względu na nazwę – jest niezbędnym dzieckiem, niezbędnym do śledzenia smoczka dziecka. Zaczepy na smoczek zapewniają, że smoczek Twojego dziecka będzie przez cały czas bezpiecznie przymocowany do ubrania. Zaczep do smoczka zapobiega zgubieniu lub upuszczeniu smoczka, a także zapewnia szybki i łatwy dostęp do smoczka, gdy dziecko musi się uspokoić. Łańcuszek do smoczka sprawi, że smoczek nigdy nie będzie zbyt daleko. Nasze klipsy do smoczka zostały zaprojektowane w klasycznym stylu retro, plecione w pięknych skandynawskich kolorach - stąd nazwa Paci Braid. To produkt dla tych, którzy chcą połączyć funkcjonalność i funkcjonalność z pięknym wzorem, który pasuje do ulubionego smoczka BIBS Twojego dziecka.


Przypinka do smoczka


Zawieszka do smoczka wykonana jest w 100% z bawełny organicznej z certyfikatem GOTS. GOTS to Twoja gwarancja, że produkt jest wykonany z najlepszych i najbardziej przyjaznych dla środowiska materiałów oraz w społecznie akceptowalnych warunkach, w bezpiecznym i nietoksycznym środowisku.GOTS oznacza, że bawełna nie zawiera żadnych szkodliwych chemikaliów, farby AZO ani materiałów modyfikowanych genetycznie. Wybierając GOTS, chronisz ziemię, którą odziedziczą twoje dzieci. W BIBS znajdziesz piękne klipsy do smoczka, które spełniają najwyższe możliwe przepisy i standardy bezpieczeństwa. Nasze klipsy do smoczka są testowane zgodnie z obowiązującymi w Europie wymogami bezpieczeństwa oraz normą EN 12586+A1:2011. Mierzy około 22 cm, aby spełnić określone zasady i normy. Metalowe sprzączki nie zawierają niklu, a piękne drewniane detale wykonane są z drewna z certyfikatem FSC. Znak FSC jest twoją gwarancją, że nie wycina się więcej drewna niż sam las może się rozmnożyć. Podobnie FSC zapewnia dobre warunki pracownikom i zwierzętom leśnym.

Silikonowe zawieszki Mushie do smoczka


Wszystkie nasze klipsy do smoczka mają w naszym asortymencie pasujący smoczek, dzięki czemu możesz mieszać i dopasowywać klipsy do ulubionego smoczka Twojego dziecka. Zawieszki do smoczka Mushie są ulubieńcem rodziców i dzieci! Nasze breloczki do smoczka są dostępne w różnych wyjątkowych i eleganckich, inspirowanych stylem vintage kolorach, które przywodzą na myśl spokojną prostotę.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART