na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 86 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 86 elementów

Pościele i kocyki – kolorowe sny i przyjemna zabawa

Zapewnienie komfortu i ciepła maluchowi od pierwszych dni jego życia jest niezmiernie ważne. Oprócz odpowiedniej odzieży przydają się do tego również kocyki i pościele, których nie może zabraknąć w żadnej wyprawce.

Kocyki dla dzieci – obowiązkowe wyposażenie dla najmłodszych

Kocyki dla dzieci wykorzystuje się w domu do okrywania malucha podczas drzemki w ciągu dnia lub w pierwszych miesiącach życia zamiast kołderki w łóżeczku. Przydają się one również do wózka, żeby zapewnić pełen komfort podczas spacerów również w chłodniejsze dni. Miękkie i przyjemne w dotyku kocyki pomagają dziecku się wyciszyć i spokojnie zasnąć.

W naszej ofercie znalazły się kocyki różnej wielkości i grubości, dostosowane do różnych potrzeb. Posiadamy produkty wykonane z wysokiej jakości polaru, bawełny i wełny, pozwalające zapewnić dziecku ciepło w każdych warunkach.

Pościele do łóżeczek dla dzieci – spokojny i bezpieczny sen malucha

Oprócz kocyków oferujemy przyjemne w dotyku i bezpieczne pościele dla dzieci w różnych wzorach i rozmiarach. Na naszej stronie można znaleźć prześcieradła, kołderki i poduszki, a także spory wybór ochraniaczy, zabezpieczających malucha przed bolesnym uderzeniem o twardą konstrukcję łóżeczka.

Dodatkowo warto rozważyć zakupienie baldachimu, który ogranicza ilość bodźców docierających do dziecka, co pozwala mu łatwiej się uspokoić i przygotować do snu.

Pieluszki – praktyczne i dekoracyjne akcesoria

Niezmiernie przydatne bywają pieluszki dla dzieci (bawełniane lub muślinowe), które przydają się do rozmaitych zabiegów pielęgnacyjnych. Sprawdzają się jako podkładki pod przewijak, niewielkie ręczniczki lub lekkie kocyki. Niektóre z nich wyróżniające się sporymi walorami estetycznymi.

Pościele i kocyki dla dzieci przydają się w codziennej pielęgnacji najmłodszych i nieco starszych dzieci. Warto zatem zapewnić sobie odpowiednią ilość tego typu akcesoriów dla wygody własnej oraz komfortu maluchów.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART