Foteliki

Foteliki samochodowe dla dzieci – bezpieczeństwo i wygoda przede wszystkim

Foteliki samochodowe są obowiązkowym elementem każdej wyprawki dla dziecka, które ma podróżować autem. Regulują to precyzyjnie przepisy prawa. Warto jednak pamiętać o tym, że fotelik samochodowy zapewnia również bezpieczeństwo malucha, zwłaszcza jeśli wybierze się model dopasowany do jego indywidualnych potrzeb (wiek i waga dziecka).

Wiemy, że bezpieczeństwo dziecka jest wartością nadrzędną. Dlatego w naszej ofercie znalazły się wyłącznie foteliki do samochodu, pochodzące od sprawdzonych producentów. Można zatem znaleźć u nas rozwiązania od takich renomowanych dostawców, jak Cybex, Gb, Doona, Recaro, BeSafe.

Każdy z oferowanych produktów posiada certyfikaty bezpieczeństwa oraz przeszedł z dobrym wynikiem bardzo restrykcyjne testy, przeprowadzane przez ADAC lub inne instytucje, trzymające pieczę nad tym, żeby foteliki samochodowe dla dzieci były nie tylko piękne i wygodne, ale również zapewniały prawidłową postawę maluchów w podróży oraz chroniły je w razie pojawienia się niebezpiecznej sytuacji na drodze.

Foteliki samochodowe dla wszystkich dzieci (montowane przodem i tyłem do kierunku jazdy)

Nasz sklep internetowy oferuje foteliki dla różnych grup wagowych, montowane przodem i tyłem do kierunku jazdy. Na naszej stronie można znaleźć modele dla noworodków (0-13 kg). Niektóre samochodowe foteliki to rozwiązania 3 w 1, pozwalające na montaż w samochodzie i na stelażu wózka. Dużą popularnością cieszą się też praktyczne modele obrotowe (0-18 kg), mocowane na systemie ISOFIX, spełniającym najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Posiadamy foteliki samochodowe dla dzieci starszych, pozwalające na przewożenie 3-4-latków przodem do kierunku jazdy, a także rozwiązania odpowiednie dla dzieci mających aż do 135 centymetrów wzrostu, co stanowi granicę określoną w przepisach odnośnie obowiązku przewożenia dzieci w fotelikach.

Każdy z fotelików samochodowych wyposażono w odpowiednie pasy – dla młodszych dzieci są to pasy pięcioczęściowe, stanowiące część fotelika samochodowego. W modelach dla starszych dzieci niejednokrotnie wykorzystuje się już zwykły pasy, odpowiednio poprowadzone przez konstrukcję fotelika samochodowego.

Bezpieczeństwo i wygoda, czyli bazy na foteliki samochodowe

Dla wygodnego mocowania dostarczamy także bazy do fotelików samochodowych ISOFIX, które ułatwiają każdorazowy montaż i demontaż fotelika w samochodzie. Dzięki temu oszczędza się czas przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Masz wątpliwości, który rodzaj fotelików samochodowych wybrać dla Twojego dziecka? Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj z Biurem Obsługi Klienta. Nasi specjaliści pomogą znaleźć idealne rozwiązanie.

Foteliki Jest 180 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 180 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 180 elementów

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

FOTELIKIWARSZAWA.PL

Zapraszamy do naszego nowego sklepu specjalizującego się wyłącznie w fotelikach samochodowych dla dzieci. Z nami masz gwarancję jakości, dobrego dopasowania i zamontowania w Twoim samochodzie. Także zapewniamy szkolenie z montażu i obsługi.

Al. Solidarności 95/99
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@fotelikiwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 4444
tel. kom.: 510 193 665

www.fotelikiwarszawa.pl

Copyright © 2021 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART