Foteliki samochodowe dla dzieci 

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 92 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 92 elementów

Foteliki dla dzieci do samochodu – bezpieczeństwo i wygoda przede wszystkim

Foteliki samochodowe są obowiązkowym elementem każdej wyprawki dla dziecka, które ma podróżować autem. Regulują to precyzyjnie przepisy prawa. Warto jednak pamiętać o tym, że fotelik samochodowy zapewnia również bezpieczeństwo malucha, zwłaszcza jeśli wybierze się model dopasowany do jego indywidualnych potrzeb (wiek i waga dziecka). Posiadamy foteliki samochodowe dla wszystkich dzieci, montowane przodem i tyłem do kierunku jazdy, z funkcją obracania podczas jazdy tzw foteliki dziecięce RWF. Mamy w swojej ofercie foteliki do samochodu montowane na IsoFix lub pasami samochodowymi.

Pierwszy zakup, foteliki dla niemowlaków, foteliki samochodowe od urodzenia

Zakup odpowiedniego fotelika samochodowego jest bardzo ważny. Potrzebujesz fotelika zaraz po urodzeniu dziecka, aby przetransportować dziecko w samochodzie, odbierając je ze szpitala. Dzięki fotelikowi Twoje nowo narodzone dziecko jest bezpieczne i podróżuje wygodnie w samochodzie. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę fotelików samochodowych odpowiednich dla niemowląt. Są to foteliki samochodowe grupy 0. Ze względów bezpieczeństwa foteliki te muszą być zabezpieczone w samochodzie przeciwnie do kierunku jazdy. W ten sposób zapewnia najlepszą ochronę głowy i szyi Twojego maleństwa. Foteliki można przymocować za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa, ale w dzisiejszych czasach coraz częściej używa się podstawy, w której można łatwo wpiąć fotelik na swoje miejsce. W wozki-foteliki.pl  posiadamy szeroką gamę fotelików samochodowych dla noworodków najbardziej znanych marek, takich jak Maxi-Cosi, Cybex, Britax, Joie, Bugaboo, BeSafeRecaro i wiele innych. Bezpieczeństwo w parze z wygodą, czyli bazy do fotelików samochodowych. Dla szybkiego i wygodnego mocowania dostarczamy także bazy do fotelików samochodowych ISOFIX, które ułatwiają każdorazowy montaż i demontaż fotelika w samochodzie. Dzięki temu oszczędza się czas przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Kupując fotelik samochodowy 0-13kg, należy zwrócić uwagę na to, czy chcesz przymocować fotelik samochodowy za pomocą iso-fix, czy pasa samochodowego. W przypadku fotelika samochodowego z systemem iso-fix często konieczne jest dokupienie bazy iso-fix osobno. Przydatną rzeczą jest to, że jednym kliknięciem możesz łatwo zamocować fotelik w samochodzie. Oprócz tego, że system mocowania na bazie isofix jest niezwykle poręczny, wiesz również na pewno, że fotelik jest poprawnie zamocowany w samochodzie.

Foteliki do auta dla dzieci w każdym wieku, grupy wagowe i normy I- size

Aby pomóc Ci dokonać najlepszego wyboru przy zakupie fotelika samochodowego, wymieniliśmy najważniejsze punkty. Istnieją różne foteliki samochodowe dla różnych grup wiekowych. Na przykład możesz kupić fotelik samochodowy 0-13kg, który będzie Ci służył od urodzenia do około 12 miesięcy. Ale także fotelik samochodowy, z którego możesz korzystać od urodzenia do 3, 4, a nawet 7 lat. W ten sposób możesz być gotowy przez kilka lat z fotelikiem samochodowym grupy 0/1/2. Gdy tylko głowa Twojego malucha znajdzie się nad fotelikiem samochodowym, wiesz, że jesteś gotowy na większy fotelik samochodowy. Dzieci w wieku do 15 miesięcy należy zawsze przewozić samochodem w kierunku przeciwnym do kierunku jazdy, nazywa się to standardem i-size. Zapewnia to dodatkowe bezpieczeństwo, szczególnie dla małych dzieci. Mięśnie szyi często nie są jeszcze wystarczająco rozwinięte, a ich głowy są stosunkowo ciężkie. Podczas zderzenia czołowego głowa jest jedynie wciskana w oparcie siedzenia, wszystko dzięki pozycji „tyłem do jazdy”. Zmniejsza to ryzyko kontuzji i pozwala bezpiecznie podróżować z maluchem

Krzesełka samochodowe dla dzieci

W wozki-foteliki.pl znajdziesz pełną gamę fotelików samochodowych, w których bezpieczeństwo i komfort są najważniejsze. Posiadamy foteliki samochodowe dla dzieci od 0 do 36 kg, które starannie dobraliśmy, abyś mógł bezpiecznie podróżować z dzieckiem. Sprzedajemy różne marki, kolory i warianty w różnych przedziałach cenowych, dzięki czemu masz szeroki wybór.

Jak wybrać odpowiedni fotelik samochodowy?

Jest tak wiele różnych marek, typów i kolorów fotelików samochodowych, także cena fotelika samochodowego ma znaczenie, że rozumiemy, że czasem trudno jest dokonać wyboru. Także są różne grupy. Bo co to właściwie jest? Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego fotelika dla dziecka. Foteliki samochodowe są podzielone na kilka grup na podstawie wagi:

Grupa fotelikowa 0 (0-13 kg): odpowiednia od 0 do około roku

Grupa fotelikowa 0/1 (0-18 kg): odpowiednia od 0 do około 4 lat

Grupa fotelikowa 1 (9-18 kg): odpowiednia od 9 miesięcy do 4 lat

Grupa fotelikowa  1/2 (9-25 kg): odpowiednia od 9 miesięcy do 6 lat

Grupa fotelikowa  1/2/3 (9-36 kg): odpowiednia od 9 miesięcy do 12 lat

Grupa fotelikowa  2/3 (15-36 kg): odpowiednia od 4 lat do 12 lat

Posiadamy foteliki samochodowe dla dzieci starszych, pozwalające na przewożenie 3-4-latków przodem do kierunku jazdy, a także rozwiązania odpowiednie dla dzieci mających aż do 135 cm wzrostu, co stanowi granicę określoną w przepisach odnośnie obowiązku przewożenia dzieci w fotelikach. Każdy z fotelików samochodowych wyposażono w odpowiednie pasy – dla młodszych dzieci są to pasy pięcioczęściowe, stanowiące część fotelika samochodowego. W modelach dla starszych dzieci wykorzystuje się już zwykły pas samochodowy, odpowiednio poprowadzony przez konstrukcję fotelika dziecięcego.

Cena fotelika samochodowego

Wiemy, że bezpieczeństwo dziecka jest wartością nadrzędną. Dlatego w naszej ofercie znalazły się wyłącznie foteliki do samochodu, pochodzące od sprawdzonych producentów. Można zatem znaleźć u nas rozwiązania od takich renomowanych dostawców, jak Cybex, Britax, Romer, Maxi Cosi, Gb, Doona, Recaro, BeSafe. Joie, Diono i Babysafe. Nasz sklep internetowy oferuje foteliki dla dzieci dla różnych grup wagowych, montowane przodem i tyłem do kierunku jazdy. Na naszej stronie można znaleźć modele dla noworodków (0-13 kg) od499zł. Wszystkie foteliki 0-13kg oferowane przez nas posiadaja możliwość montowania na stelażu wózka, tworząc tzw. zestawy wózków dziecięcych 3 w 1. Dużą popularnością cieszą się też praktyczne modele obrotowe (0-18 kg), mocowane na systemie ISOFIX, spełniającym najwyższe standardy bezpieczeństwa, ceny takich fotelików RWF zaczynają się od 1199zł. Fotele z trzeciej grupy, przewidziane dla cięższych już większych przedszkolaków startują od 389zł do 1379zł.

Każdy z oferowanych produktów posiada certyfikaty bezpieczeństwa oraz przeszedł z dobrym wynikiem bardzo restrykcyjne testy, przeprowadzane przez ADAC lub inne instytucje, trzymające pieczę nad tym, żeby foteliki samochodowe dla dzieci były nie tylko piękne i wygodne, ale również zapewniały prawidłową postawę maluchów w podróży oraz chroniły je w razie pojawienia się niebezpiecznej sytuacji na drodze. Masz wątpliwości, który rodzaj fotelików samochodowych wybrać dla Twojego dziecka? Zapoznaj się z naszą ofertą lub skontaktuj się z naszym sklepem. Nasi specjaliści pomogą znaleźć idealne rozwiązanie.

 

 

 

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART