Najczęściej kupowane

Kategorie

Producenci

Promocje

GB - foteliki i wózki dziecięce

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

O dziecko należy zadbać już w pierwszych miesiącach jego życia, kupując mu odpowiednie produkty do jego pielęgnacji oraz wygodne produkty do transportu z jednego miejsca na drugie. Rozwiązaniem mogą być wózki spacerowe GB, cechujące się nowoczesnym designem, komfortem podróżowania, wygodnym wnętrzem, ale też różnymi rozmiarami. Dzięki takim wózkom każdy spacer z pociechą będzie przyjemnym doświadczeniem, a maluch stanie się momentalnie zdecydowanie mniej markotny. Nasz sklep oferuje różne odmiany wózków, np. 2 w 1, wielofunkcyjne, podwójne, czy też 3 w 1. Każdy klient inwestuje w taki GB wózek, jaki go interesuje.

Bezpieczne foteliki do samochodów

W naszym sklepie internetowym rodzice mogą znaleźć bezpieczne foteliki samochodowe GB, dzięki którym dziecko będzie mogło udać się w dłuższą podróż wraz ze swoimi rodzicami. Większość rodziców obawia się o bezpieczeństwo własnych dzieci i nie zabiera ich ze sobą do auta, jednak jest to spory błąd. Wystarczy zakupić nasze foteliki do samochodów GB, które są regulowane i bardzo wygodne. Maluchy poczują się w nich w pełni komfortowo, przesypiając praktycznie całą podróż. Proponowane przez nas produkty przeszły wszystkie najtrudniejsze testy bezpieczeństwa, zanim zostały włączone do oferty, dlatego nie trzeba obawiać się o ich wytrzymałość i wygodę. Do fotelików oraz wózków polecamy funkcjonalne uchwyty na kubek, w których umieszcza się picie dla swojego dziecka.

Gondole oraz letnie pokrowce

Nasza oferta cały czas się poszerza, ponieważ staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom nowych, ale też tych wiernych klientów. Oferujemy Wam pokrowce na lato GB, aby zabezpieczyć malucha przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym oraz wiatrem. Ponadto dobrym wyborem będzie przestronna gondola GB, aby w dowolnym momencie przenieść dziecko z fotelika samochodowego do gondoli i móc poruszać się z nim w znacznie wygodniejszy sposób. Gondole dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu rodzice mogą je dobrać do płci dziecka oraz swoich indywidualnych preferencji. 

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART