Katalog

Włączone filtry:

Foteliki samochodowe 15-36 kg 

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Fotelik dla dziecka 15 36 kg

Grupa fotelików samochodowych dla dzieci tzw: 2-3, czy 15-36kg obejmuje dzieci od 4 lat do około 12 lat i wagę od 15 kg do 36 kg. Fotel samochodowy 15-36kg chroni Twoje dziecko na 3 sposoby: skorupa siedziska zapewnia dziecku ochronę od stóp do głów, szczególnie w przypadku zderzenia bocznego, górne i dolne prowadnice pasa zapewniają prawidłowe ustawienie pasa bezpieczeństwa, a wyściełany zagłówek zapewnia bezpieczeństwo i wygodę głowy i szyi dziecka. Foteliki samochodowe 15-36 kg mogą być używane do końca, to jest do 135cm wzrostu, aż dziecko nie będzie już potrzebowało fotelika dziecięcego w samochodzie. Foteliki samochodowe grupy 15- 36 kg są zabezpieczone pasem 3-punktowym lub złączem ISOFIX w samochodzie. Uchwyt Isofix musi już istnieć w samochodzie, jeśli chcesz go użyć. Same dzieci są zawsze zabezpieczone samochodowym 3-punktowym pasem, który jest umieszczony poprzez prowadnice fotelika. Polecamy fotele z opcją montażu na system ISOFIX, są one wtedy stabilnie zapięte i mamy gwarancję dobrego montażu, nie ruszają się na kanapie, a także nie odkręcą się podczas uderzenia bocznego. W naszym sklepie znajdziesz foteliki samochodowe od 15-36 kg popularnych marek Cybex, Britax, Gb, Maxi Cosi, BeSafe, Diono, Joie, Chicco, Silver Cross i RECAROAby przewieźć dziecko tak bezpiecznie, jak to możliwe, ważne jest, aby zakupić odpowiedni rodzaj fotelika samochodowego. Dzięki fotelikowi samochodowemu z grupy 15- 36 kg Twoje dziecko będzie mogło bezpiecznie i wygodnie siedzieć w samochodzie. W wozki-foteliki.pl posiadamy szeroką gamę fotelików samochodowych najbardziej znanych marek, takich jak Maxi-Cosi, Cybex, Britax, BeSafe i wiele innych. Aby pomóc Ci dokonać najlepszego wyboru przy zakupie fotelika samochodowego, wymieniliśmy dla Ciebie najważniejsze punkty. Kupując fotelik samochodowy, należy zwrócić uwagę na to, czy chcemy przymocować fotelik samochodowy za pomocą iso-fix, czy też samochodowego pasa bezpieczeństwa. Wygodną cechą iso-fix jest to, że jednym kliknięciem możesz łatwo i pewnie zabezpieczyć fotelik w samochodzie. Oprócz tego, że jest bardzo poręczny, wiesz również na pewno, że fotelik jest dobrze zamocowany w samochodzie. Zaletą fotelika samochodowego dla dzieci z grupy 15-36 kg jest to, że możesz go używać przez dłuższy czas. Z fotelika można zwykle korzystać od około 3 roku życia do 12 roku życia. Tak więc, jeśli kupisz tylko jeden dobry fotelik samochodowy, możesz cieszyć się nim przez długie lata! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakupu odpowiednich akcesoriów do Twojego wózka, zawsze możesz skontaktować się z nami w celu uzyskania porady.

Fotelik do samochodu dla dzieci 15 - 36 kg

Gdy Twoje dziecko waży 15 kg lub więcej (około 3 do 4 lat), będziesz musiał przenieść się na fotelik samochodowy następnej wyższej kategorii – grupa 15 36 kg. Fotelik samochodowy z tej grupy jest odpowiedni do momentu, gdy Twoje dziecko osiągnie wagę 36 kg lub ukończy 12 lat, lub 135 cm. Największą zmianą w przejściu na fotelik samochodowy grupy 15 36 kg jest to, że Twoje dziecko może teraz podróżować przodem do kierunku jazdy i będzie zapięte pasem samochodowym, już bez wewnętrznej uprzęży. Większość modeli fotelików samochodowych z grupy 15 36 kg składa się z wyściełanego podwyższenia, oparcia i zagłówka z regulacją wysokości oraz ochraniaczy głowy i ramion, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo w razie wypadku. Zazwyczaj są one dość lekkie, co jest szczególnie przydatne, jeśli musisz częściej przenosić fotelik samochodowy z jednego samochodu do drugiego. Niektóre mają również podłokietniki lub są regulowane na szerokość – w ten sposób zapewniony jest dodatkowy komfort i nawet starsze dzieci dobrze czują się podczas jazdy samochodem. Dziecko jest zabezpieczone już 3-punktowym pasem samochodowym. W tym celu foteliki samochodowe posiadają uchwyty montażowe na oparciu lub tzw. pozycjonery pasa, które umożliwiają precyzyjne ułożenie pasa. Jest to szczególnie ważne, ponieważ 3-punktowa uprząż w samochodzie jest dostosowana do wzrostu osoby dorosłej i przez to jest zdecydowanie za wysoka dla dziecka. Za pomocą wsporników montażowych lub pozycjonera pasa, pas jest prawidłowo ułożony i zapobiega urazom szyi. Foteliki dziecięce z grupy 15 36kg, mimo stosunkowo długiej żywotności około 8 lat, należą do tańszych fotelików samochodowych, które kosztują średnio od około od 499zł do 1199zł. Chociaż cena jest istotna przy wyborze nowego fotelika samochodowego, nie ma ona aż tak dużego wpływu na bezpieczeństwo fotelika. Wszystkie foteliki samochodowe oferowane na rynku muszą najpierw przejść testy, aby sprawdzić, czy odpowiadają normom bezpieczeństwa ECE R44/04 lub UN R129 i-size. Większość foteli posiada już także mocno wymagającą normę I- Size. Ważniejsze jest, aby wybrać fotelik samochodowy, który najlepiej pasuje do Ciebie, Twojego samochodu i oczywiście Twojego dziecka.

Bezpieczny fotelik samochodowy 15 36 kg

Kupując fotelik samochodowy dla dziecka, należy najpierw sprawdzić, czy jest on odpowiedni dla grupy wiekowej Twojego dziecka. Następnym krokiem jest upewnienie się, że fotelik pasuje do Twojego typu samochodu. Nie wszystkie foteliki samochodowe dla dzieci są kompatybilne ze wszystkimi typami pojazdów. Niektóre nie pasują do samochodu, więc ograniczają przestrzeń na nogi dziecka lub utrudniają zabezpieczenie fotelika i dziecka za pomocą 3-punktowych pasów. Dlatego ważne jest, aby wcześniej sprawdzić, czy preferowany fotelik samochodowy może być prawidłowo zainstalowany w Twoim samochodzie. Zdecydowana większość fotelików samochodowych z grupy 15 36 kg oferowanych w naszym sklepie montowana jest za pomocą systemu Isofix. Niektóre z tych fotelików dziecięcych mają wysuwane haczyki Isofix, dzięki czemu można ich również używać w połączeniu z 3-punktowymi pasami bezpieczeństwa samochodu. Inne modele nie posiadają Isofix i mogą być używane w samochodach, które nie mają jeszcze punktów mocowania Isofix.

Rzeczy, które należy wziąć pod uwagę kupując fotelik samochodowy dla dzieci od 15 do 36 kg. Kupując nowy fotelik samochodowy z kolejnej wyższej kategorii, powinieneś zadać sobie pytanie, jakie cechy i funkcje preferujesz najbardziej. Dlatego warto trzymać się następujących pytań:

  •          Montaż: Czy fotelik samochodowy jest mocowany za pomocą pasa bezpieczeństwa, czy za pomocą systemu ISOFIX?
  •          Obsługa: Jak łatwo jest wpiąć fotelik samochodowy i dziecko w samochodzie?
  •          Regulacja: Czy możesz regulować wysokość oparcia i/lub zagłówka, aby Twoje dziecko mogło wygodnie podróżować na każdym etapie wzrostu?
  •          Ochrona przed uderzeniem bocznym: Czy fotelik samochodowy zapewnia dziecku dodatkową ochronę w przypadku zderzenia bocznego?
  •          Zdejmowane pokrowce: Czy ważne jest, abyś mógł zdjąć i wyprać pokrowce w razie drobnego wypadku?

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART