Katalog

Włączone filtry:
Producent

TrippTrapp Stokke 

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Karmienie malucha nie jest łatwym procesem, zwłaszcza dla rodziców, którym urodziło się pierwsze dziecko. W takiej sytuacji należy wyposażyć swój dom w odpowiednie akcesoria, dzięki którym karmienie będzie zdecydowanie ułatwione. Przykładem może być fotelik do karmienia Warszawa. W naszej ofercie posiadamy wiele różnych fotelików, różniących się od siebie m.in. rozmiarami oraz kształtami. Krzesełko do karmienia Warszawa jest stabilne, zapewnia idealne warunki do dostarczania pokarmu dziecku, więc cały proces odbędzie się bez nieprzyjemności.

Tripp Trapp STOKKE, funkcjonalne i bardzo trwałe produkty dziecięce

Oferujemy funkcjonalne oraz bardzo trwałe produkty przeznaczone dla małych dzieci. Stokke do karmienia to najlepszy wybór, a przy okazji za fotelik nie zapłaci się dużych pieniędzy. Krzesło Stokke można ustawić w dowolnie wybranym pomieszczeniu, konkretnie tam gdzie będzie się karmiło własne dziecko. To olbrzymie wsparcie dla mniej doświadczonych rodziców, którzy stawiają pierwsze kroki w nowej dla siebie sytuacji. Krzesełko Stokke można z łatwością przenosić, a większość fotelików wykonana jest w taki sposób, iż można do nich przymocować tacki. Dzięki temu karmienie małego dziecka nie będzie problemem, a Stokke krzesełko zda swój egzamin.

Połączenie fotelików z różnymi akcesoriami

Krzesełko do karmienia Stokke

W naszym sklepie udostępniamy Trip Trap krzesło, które można połączyć z różnymi akcesoriami, np. z poduszkami. W ten sposób dziecko będzie mieć komfortowe warunki do spożywania pokarmu. Warto zdecydować się na szeroką ofertę Tripp Trapp, aby wyposażyć się w najlepszej jakości produkty. Zapewniamy dostęp do najlepszych materiałów Stokke Tripp Trapp, które posłużą rodzicom przez wiele miesięcy. Stokke Trip to gwarancja wygody i pełnego bezpieczeństwa. Jeśli ktoś szuka dla swoich dzieci krzesełek do karmienia, powinien wybrać ofertę Triptrap. Staramy skupiać się na dobru każdego dziecka, dlatego oferta Stokke Trip Trap jest cały czas wzbogacana. Ponadto zainteresowani rodzice mogą przeznaczyć swoje środki na wózki dziecięce spacerowe o charakterze 3 w 1, wielofunkcyjnym, podwójnym lub 2 w 1. Posiadamy także foteliki samochodowe.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART