Zabawki interaktywne dla dzieci 

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 49 elementów

Dziecko od pierwszych miesięcy życia powinno mieć styczność z różnorodnymi zabawkami. Najlepszym wyborem będą w tym przypadku zabawki interaktywne. Są one w stanie zaintrygować każde dziecko, zaciekawić je oraz zaangażować w zabawę. Dzięki temu dzieci nie tylko się bawią, ale też uczą. Zabawki tego typu święcą różnymi kolorami, wyróżniają się na tle innych produktów i zajmują w życiu każdego dziecka bardzo istotną rolę. Znajdujące się w naszym sklepie internetowym zabawki interaktywne dla dzieci to przede wszystkim puzzle, wieże, lampki oraz perełki. 

Kreatywna zabawa zawsze w modzie

Staramy się dostarczać na rynek bardzo kreatywne zabawki, które prowadzą do tego, iż dziecko sprawnie się rozwija i dba o to, aby poprawiać na każdym etapie swoje samopoczucie. Proponowany przez nas tygrys interaktywny pomoże odkryć dzieciom aktywny świat zwierząt. Interaktywny tygrys może być bez problemów zabierany w różne miejsca, a więc na wycieczki szkolne lub też wyprawy z rodzicami. Zawsze można mieć go przy sobie i zapewnić sobie olbrzymią frajdę podczas zabawy. Tygrys zabawka interaktywna może stać się najlepszym przyjacielem dziecka.

Zabawki grające

Zabawka interaktywna to przede wszystkim zabawka grająca, w związku z tym każdą zainteresowaną osobę urzeknie grający ślimak Chicco. Jeśli dzieci lubią świat zwierząt i chcą dowiedzieć się o nim czegoś więcej, mogą zrobić to poprzez doskonałą zabawę, wraz ze swoimi rodzicami. Warto kupić im również fotelik interaktywny, dzięki czemu zabawa jest kreatywna również podczas codziennych spacerów. Oferta naszego sklepu internetowego jest bardzo bogata, ponieważ staramy się dostarczać rodzicom i ich dzieciom rozwiązania z najwyższej półki. Są to m.in. foteliki samochodowe, ale też wózki dziecięce, w różnych wersjach. Można u nas zakupić wózki spacerowe, podwójne, 2 w 13 w 1 oraz wielofunkcyjne. Wiele zależy od tego, dla kogo będzie się je kupowało i czego będzie się od nich konkretnie oczekiwało. Wszystkie produkty są solidne i wytrzymałe. 

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART