Najczęściej kupowane

Kategorie

Producenci

Nomi - krzesełka do karmienia

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Nasz sklep od wielu lat odpowiada na zmieniające się potrzeby klientów. W trosce o komfort oraz bezpieczeństwo rodziców i dzieci oferujemy Państwu wyselekcjonowane i sprawdzone modele. W naszej obecnej ofercie znaleźć można także takie produkty jak: foteliki samochodowe, wózki dziecięce spacerowe, wielofunkcyjne, w wariancie podwójnym, a także wózki typu 2 w 1 oraz 3 w 1.

Nomi to firma znana z produkowania najwyższej klasy akcesoriów do wózków spacerowych oraz fotelików samochodowych dla dzieci. W ofercie znajdują się również akcesoria domowe. W naszym sklepie internetowym rodzice mogą zaopatrzyć się w kompletne rozwiązania tej firmy, tak aby przygotować dziecko do dłuższej podróży lub codziennego życia. Wśród proponowanych produktów znajdują się m.in. szelki Nomi, dzięki którym podróżujące osoby zadbają o bezpieczeństwo swojego malucha. Oczywiście szelki można dopasować do wymiarów ciała dziecka, tak aby noszone były w stu procentach swobodnie. Z pewnością nie będą opinać dziecięcego ciała.

Wygodne materace

Rodzice powinni przejrzeć dokładniej wygodne materace Nomi, które można umiejscowić bezpośrednio na dziecięcym krzesełku, które przysuwane jest później do stołu znajdującego się w jadalni lub kuchni. Dzięki takim materacom dzieci będą czuć się komfortowo, uspokoją się i zjedzą posiłek w dobrym humorze. Tego typu akcesoria można ulokować również w fotelikach samochodowych, tak aby podróż autem nie kojarzyła się najmłodszym z czymś nieprzyjemnym. Krzesełko Nomi wyposażone w taki materac stanie się nieodłącznym elementem dziecięcej wyprawki. Nasza oferta obejmuje również funkcjonalne foteliki samochodowe, ale też różne wersje wózków dziecięcych, np. podwójne, 2 w 1, wielofunkcyjne, ale też 3 w 1.

Tacki w różnych kolorach

Rodzicom chcącym zapewnić swoim dzieciom niezbędne wyposażenie polecane są również tacki Nomi, dostępne w wielu kolorach. Dzięki takim tackom dziecku można stworzyć samodzielny stół, przy którym zje swój posiłek. Atutem tego typu akcesoriów jest to, że można je łatwo zamontować oraz zdemontować. Przy okazji wrzuca się je do zmywarki, gdzie usuwane są z nich wszelkie zanieczyszczenia po zjedzonym posiłku. Tacki montuje się bezpośrednio przy krzesełkach dziecięcych, można je ze sobą zabierać w podróż lub też do restauracji. W ten sposób dziecko zawsze będzie mogło zjeść przygotowany wcześniej posiłek w komfortowych warunkach. 

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

FOTELIKIWARSZAWA.PL

Zapraszamy do naszego nowego sklepu specjalizującego się wyłącznie w fotelikach samochodowych dla dzieci. Z nami masz gwarancję jakości, dobrego dopasowania i zamontowania w Twoim samochodzie. Także zapewniamy szkolenie z montażu i obsługi.

Al. Solidarności 95/99
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@fotelikiwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 4444
tel. kom.: 510 193 665

www.fotelikiwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART