Regulamin sklepu internetowego wozki-foteliki.pl

Zamówienie w Sklepie Internetowym wozki-foteliki.pl może złożyć każda osoba, która ukończyła 18 lat i jest zameldowana na pobyt stały lub tymczasowy na terytorium RP. 

Właścicielem i administratorem sklepu internetowego dostępnego pod adresem wozki-foteliki.pl jest:

Barbara Czapkiewicz Wózki
al. Solidarności 78
00-145 Warszawa
NIP: 526-005-00-49
REGON: 011031450

Przedmiotem sprzedaży przez Internet są produkty wymienione w ofertach przedstawionych na stronach www sklepu internetowego w chwili składania zamówienia. 

Dostawy odbywają się na terytorium całego kraju, a realizacja zamówienia zazwyczaj nie przekracza 3 dni roboczych. W przypadku artykułów niedostępnych w chwili zamówienia przedstawiciel firmy skontaktuje się z Państwem celem uzgodnienia terminu dostawy.       

 • Przy zamówieniach jednorazowych których wartość przekracza 799zł dostawa przesyłki do 30 kg jest bezpłatna.

 • Jeżeli towar dostarcza firma kurierska, należność za zamówiony towar pobiera kurier w chwili jego dostarczenia lub dostawa jest realizowana jeśli klient wpłacił pełną sumę na konto firmy wozki-foteliki.pl.

 • W chwili odbioru Klient zobowiązany jest sprawdzić towar. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń czy wątpliwości powinien niezwłocznie skontaktować się z naszą firmą. 

 • Odbiór przesyłki musi być stwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą pokwitowania na Klienta przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem towaru, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia. 

 • Produkty posiadają gwarancje producenta której podstawą jest karta gwarancyjna lub dowód zakupu. 

 • Po sprawdzeniu dostępności zamawianych produktów, zamawiający otrzyma wiadomość elektroniczną będącą w a r u n k o w y m potwierdzeniem przyjęcia zamówienia. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia będą wysyłane najpóźniej 2 dnia roboczego przypadającego po dniu złożenia zamówienia pocztą elektroniczną na adres wskazany w zamówieniu. 

 • W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek nieścisłości w treści potwierdzenia przyjęcia zamówienia należy skontaktować się ze sklepem przy pomocy poczty elektronicznej lub telefonicznie w celu wyjaśnienia sprawy. 

 • Zamówienie, którego przyjęcie nie zostanie potwierdzone w wymienionym wyżej terminie, należy uważać za odrzucone. 

 • W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia, zamawiający otrzyma na ten temat pełną informację w sposób określony powyżej.

 • W przypadku zamówień nietypowych lub konieczności sprowadzenia zamawianego towaru z zagranicy, przed potwierdzeniem przyjęcia zamówienia sprzedawca może zażądać od klienta wpłacenia zaliczki w max. wysokości 10% uzgodnionej ceny. 

 • Dostawy realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej Patron Service, Poczty Polskiej lub transportem własnym. 

 • Standardowo koszt przesyłki wynosi 15 złotych za przesyłkę do 30kg i nie zawiera w sobie kosztów pobrania należności za towar przez kuriera, przesyłka kurierska pobraniowa wynosi 20zł za przesyłkę do 30kg, wszystkie przesyłki są ubezpieczone. 

 • Doręczenie zamówionego towaru realizowane jest przez firmę kurierską bez gwarancji określonej godziny dostawy.   

 • Przed odebraniem przesyłki Klient zobowiązany jest sprawdzić czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie (w większości przypadków gwarancje produktów nie obejmują uszkodzeń mechanicznych, spowodowanych działaniem z zewnątrz). 

 • Odbiór przesyłki należy pokwitować kurierowi własnoręcznym podpisem. Po pokwitowaniu i ewentualnej zapłacie za odbierany towar można otworzyć przesyłkę. Po doręczeniu przesyłki wszelkie ryzyka związane z uszkodzeniem lub utratą przesyłki przechodzą na kupującego. 

 • Klient będący jednocześnie Konsumentem, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie w terminie czternastu dni.  Oświadczenie można wysłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: poczta@wozki-foteliki.pl

Reklamacje:

Zgłoszenie reklamacji może nastąpić poprzez przesłanie oświadczenia o składaniu reklamacji na adres mailowy poczta@wozki-foteliki.pl lub zgłoszenie reklamacji osobiście w naszym salonie (wozki-foteliki.pl al. Solidarności 101, 00-145 Warszawa). Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni od dnia złożenia reklamacji Towaru. O wyniku rozpatrzenia reklamacji zostaną Państwo powiadomieni telefonicznie lub drogą mailową lub pisemnie.
WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00
Niedziela: 10:00 - 15:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00
Niedziela: 10:00 - 15:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

FOTELIKIWARSZAWA.PL

Zapraszamy do naszego nowego sklepu specjalizującego się wyłącznie w fotelikach samochodowych dla dzieci. Z nami masz gwarancję jakości, dobrego dopasowania i zamontowania w Twoim samochodzie. Także zapewniamy szkolenie z montażu i obsługi.

Al. Solidarności 95/99
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00
Niedziela: 10:00 - 15:00

KONTAKT

kontakt@fotelikiwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 4444
tel. kom.: 510 193 665

www.fotelikiwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART