Najczęściej kupowane

Kategorie

Producenci

Matchstick Monkey - gryzaki dla dzieci

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Już od najmłodszych lat rodzice powinni zadbać o higienę jamy ustnej małych dzieci. Z pomocą w tej kwestii przychodzi firma Matchstick Monkey. Jest to wiodący producent masujących gryzaków dla niemowląt, który posiada wbudowaną szczoteczkę. Gryzaki Matchstick Monkey to idealny wybór już w pierwszych miesiącach życia dziecka.

Gryzaki masujące ze szczoteczką Matchstick Monkey

Gryzaki masujące Matchstick Monkey 
swoim wizerunkiem przypominają małpkę. Małpki 3D można wybierać spośród szerokiej gamy kolorystycznej, jest to kolor żółty, pomarańczowy, różowy, czerwony, błękitny, niebieski, zielony oraz szary. Małpka z tyłu główki posiada wbudowaną szczoteczkę, która idealnie sprawdza się w skutecznym masażu dziąseł i ząbków. Miękki silikon przynosi natychmiastową ulgę rozpulchnionym ząbkowaniem dziecięcym dziąsłom poprzez zwiększone ukrwienie. Na szczoteczkę można również nałożyć kojący żel, który pomoże dziecku przetrwać okres ząbkowania. Szczoteczka idealnie nadaje się także w późniejszym czasie do nauki mycia zębów oraz do stymulowania prawidłowego rozwoju zgryzu. Gryzaki mają idealnie opływowe kształty, które ułatwiają dzieciom trzymanie tego przedmiotu. Gryzak można także z powodzeniem przymocować do dziecięcego łóżeczka, fotelika lub wózka.

Gryzaki masujące Matchstick Monkey - jakość i bezpieczeństwo

Gryzaki masujące Matchstick Monkey 
wyprodukowane są w całości z silikonu, dzięki czemu w produkcie nie znajdują się żadne substancje szkodliwe, jakie można znaleźć w plastikowych, ropopochodnych alternatywnych produktach. Materiał jaki wykorzystywany jest w procesie produkcji tych gryzaków, jest biokompatybilny i posiada właściwości hipoalergiczne. Silikon jest eko przyjazny i posiada certyfikat Amerykańskiej Federalnej Agencji Żywności i Leków. Wszystko to wpływa na wysoką jakość i bezpieczeństwo korzystania z tego produktu.

Na naszej stronie internetowej możesz znaleźć również foteliki samochodowe, wózki dziecięce, wózki spacerowe, wózki wielofunkcyjne, wózki podwójne, wózki 2 w 1 oraz wózki 3 w 1. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART