Najczęściej kupowane

Kategorie

Producenci

Baby Jogger - wózki dziecięce

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Kiedy pojawia się dziecko w rodzinie rodzice codziennie obserwują jak maluch zmienia się i rośnie. Nasza firma oferuje wózki, foteliki i akcesoria, które będą rosły wraz z Twoją pociechą.

Decydując się na Baby Jogger 3 in 1, kupujecie wózek, który posłuży Wam i Waszemu dziecku przez najbliższe kilka lat. W zestawie znajduje się gondola, spacerówka i fotelik samochodowy. Głęboki wózek Jogger ma budkę ochronną z materiału z filtrem UVA 50, żeby chronić Twojego malucha przed niebezpiecznym promieniowaniem słonecznym. Także daszek spacerówki jest uszyty z podobnego, nieprzepuszczającego słońca materiału. Do wózka Baby Jogger można dokupić:

- adaptery
- tackę,
- uchwyt na kubek,
- torbę na akcesoria,
- moskitierę,
- mufki na dłonie,
- zimowy śpiworek.

Dodatkowe akcesoria uprzyjemniają i ułatwiają spacery zwłaszcza rodzicom, którzy spacerują z dzieckiem w każdą pogodę.

Wózki mogą mieć koła malutkie i zwrotne jak w przypadku modeli miejskich typu
Baby Jogger City Mini GT Gondola
, który ma niewielkie, idealne do spacerów po mieście kółka, lub jak w modelu Baby Jogger City Elite Gondola, duże, 30 centymetrowe, pompowane koła, na bardziej wymagający teren. Rodzicom, którzy nie chcą rezygnować z aktywnego trybu życia, z pewnością spodobają się rozwiązania zastosowane w modelu Baby Jogger Summit, czyli w wózku do zadań specjalnych. Ten model, ma trzy duże koła, dodatkowy hamulec ręczny i blokadę koła przedniego, aby szybko zwykły spacerowy wózek zamienić w Jogger wózek do joggingu.

W naszym sklepie znajdziecie wózki dla każdego. Oferujemy wózki 3w1, 2w1, wózki głębokie i spacerówki na miejskie chodniki oraz do spacerów po wymagającym terenie, do biegania, a nawet do poruszania się po śniegu.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART