Najczęściej kupowane

Kategorie

Producenci

Tuloko - stoliki, organizery i osłony przeciwsłoneczne

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Tuloko to producent zapewniający rodzicom różnego rodzaju akcesoria do wózków dziecięcych oraz fotelików samochodowych. Mogą więc wyposażyć Państwo swoje dziecko we wszystko, co najbardziej potrzebne do prawidłowego rozwoju. Oferta naszego sklepu internetowego jest bardzo bogata, tak aby każdy mógł w wybranym momencie znaleźć coś ciekawego dla swojej rodziny. Polecamy zwłaszcza osłony przeciwsłoneczne Tuloko, dzięki którym można bez problemów ochronić dziecko przed nadmiarem słońca. W okresie letnim dzieci narażone są na zbyt duże promieniowanie UV, więc warto zadbać o to, aby zapewnić im stuprocentową ochronę podczas każdego spaceru.

Specjalistyczne maty ochronne na siedzenia

Zainteresowani mogą się zaopatrzyć w specjalistyczne maty ochronne Tuloko, które montuje się na siedzeniach. Dzięki temu są one zabezpieczone przed licznymi zabrudzeniami, wgnieceniami i uszkodzeniami. To bardzo ważna informacja dla wszystkich tych rodziców, którzy często podróżują własnymi samochodami i chcą o niego zadbać na jak najwyższym poziomie. Podczas podróży z dzieckiem nigdy nie jest to łatwe, jednak nakładając na siedzenie matę ochronną ma się większą pewność, iż nie stanie się z nimi nic złego. Poza matami ochronnymi w naszym sklepie można zakupić różne modele fotelików samochodowych oraz wózków spacerowych. Oferujemy klientom wózki wielofunkcyjne, 3 w 1, podwójne i 2 w 1.

Solidne uchwyty na tablety

Dużą popularnością w ofercie naszego sklepu internetowego cieszą się również uchwyty na tablet Tuloko. To bardzo ciekawe akcesoria, dzięki którym można zapewnić swoim dzieciom odpowiednią rozrywkę podczas podróżowania samochodem. Na tablecie wyświetla się im bajki, które sprawiają, że dzieci są spokojne i zasypiają w trakcie jazdy. Oczywiście tablet musi być solidnie przymocowany do siedziska, aby się nie uszkodził, po to właśnie zostały stworzone wyżej wspomniane uchwyty. Warto się w nie zaopatrzyć, aby każda podróż samochodem z dzieckiem upłynęła rodzicom w miłej i przyjemnej atmosferze.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART