Lemo Cybex 

INSPIROWANY KLASYCZNYM DESIGNEM. ZAPROJEKTOWANY NA PRZYSZŁOŚĆ.

W swojej nowej kolekcji krzesło CYBEX LEMO zainspirowane zostało prawdziwymi klasykami designu, z dodatkiem nowoczesnego akcentu. Kolekcja CYBEX LEMO wyróżnia się na tle zwykłych mebli dziecięcych wyraźnym projektem, minimalistyczną estetyką i funkcjonalnym wyrafinowaniem. Kolor, forma i funkcje łączą się, tworząc kultowy mebel. Wszystkie elementy z kolekcji idealnie pasują do domu współczesnych rodziców dzięki ich prostym liniom. LEMO staje się zatem stylowym elementami wystroju, który elegancko podkreśla charakter wnętrz, nie dominując nad nimi.

System CYBEX Lemo 4 w 1 został zaprojektowany, aby znaleźć miejsce przy stole na długo po tym, jak Twoje dziecko wyrośnie już z potrzeby dodatkowego wsparcia. Wystarczy założyć leżaczek i sprawić, by krzesło LEMO było odpowiednie od urodzenia lub dodać zestaw dla niemowląt Baby Set i pozwolić maluchowi od 6 miesiąca usiąść z tobą przy stole, tacka na przekąski i wkładka zapewniają dodatkowy komfort podczas posiłku. W miarę dorastania dziecka wyjmij akcesoria, aby przekształcić LEMO w krzesło codziennego użytku, z którego można korzystać przez wiele lat dostosowując wysokość, głębokość i podnóżek. Od ok. 5 lat, zdejmując podnóżek można używać krzesło LEMO przez cała rodzinę. Koncepcja mebli CYBEX sprawia, że ​​Twoje życie jest wygodniejsze! 

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART