Najczęściej kupowane

Kategorie

Producenci

Flow Amsterdam - lampki dla dzieci

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Założeniem firmy Flow Amsterdam jest tworzenie produktów, które wywołują uśmiech na twarzach dzieci i ich rodziców. Mają sprawiać, że życie staje się prostsze i bardziej przyjemne. Z tego względu marka tworzy łatwe w obsłudze produkty, które łączą w sobie funkcjonalność i stylowy wygląd. Jesteśmy pewni, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie.

W naszej ofercie znajdują się, m.in. lampki LED Flow Amsterdam. W tej chwili wielu rodziców nie wyobraża sobie pokoju ich dziecka bez tego gadżetu. To wręcz rewolucyjne, innowacyjne produkty. Wykonane są z miękkiego, gładkiego tworzywa. Każda z nich posiada opływowy kształt, bez ostrych krawędzi, w związku z czym nadaje się nawet dla najmłodszych dzieci. Lampka świeci na różne kolory, w sumie oferuje siedem barw, dzięki czemu uspokaja dziecko i pomaga mu się wyciszyć. Nie nagrzewa się i jest miękka. Dziecko może więc zasypiać przytulając do siebie ulubioną postać. Lampki są bezprzewodowe i wyłączają się automatycznie po określonym czasie bez interakcji.

Flow Amsterdam to jednak nie tylko lampki, które można przytulać. To również oświetlenie pokoju, które można przymocować do ściany. Są to urocze, duże i przyjazne wizerunki zwierząt. Sprawiają, że pokój staje się ciekawy i przytulny. Lampki ścienne Flow Amsterdam oferują również siedem różnych barw, które subtelnie się zmieniają. Produkt ten nie nagrzewa się i jest energooszczędny. Lampa działa po naładowaniu, unikasz więc wiszących przewodów, za które dziecko mogłoby pociągnąć. Po kwadransie bezczynności, lampka wyłączy się automatycznie.

Naszym klientom proponujemy również maskotki uspokajające. Ich zadaniem jest pomoc dziecku w spokojnym zasypianiu. Zabawka wytwarza różne, przyjemne dźwięki. To, m.in. kołysanki, bicie serca czy dźwięki wodospadu. Ponadto jest miękka i przyjemna w dotyku, wykonana z bezpiecznym, antyalergicznych materiałów. Wbudowane sensory sprawiają, że za każdym razem, gdy dziecko zaczyna płakać, maskotka samoczynnie się uruchamia i uspokaja malucha.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART