Najczęściej kupowane

Kategorie

Producenci

Mamas&Papas - wózki i kocyki dziecięce

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

W naszym sklepie internetowym mogą Państwo zakupić różnorodne produkty i akcesoria firmy Mamas&Papas. Zainteresowanym rodzicom polecamy szczególnie wózki spacerowe Mamas&Papas w różnych wersjach. Każdy może zdecydować się na takie wózki dziecięce, jakie tylko mu się wymarzą. Może to być wózek wielofunkcyjny, 2 w 1, 3 w 1, podwójny, ale też zwykły. Ich atutem jest ergonomiczny kształt, duża przestrzeń, wygoda oraz łatwość składania i rozkładania. Dokupić można do nich różnorodne produkty poboczne, tak aby wózek Mamas&Papas był kompletny.

Stworzenie idealnego systemu podróżnego dla własnego dziecka

Polecane przez nas adaptery Mamas&Papas pomogą stworzyć rodzicom idealny system podróżny dla własnej pociechy. Dzięki temu dziecko będzie mogło bezproblemowo podróżować ze swoimi rodzicami nawet do miejscowości położonych kilkaset kilometrów od miejsca zamieszkania danej rodziny. Przy okazji nie trzeba martwić się jego bezpieczeństwem. Fotelik Mamas&Papas wyposażony w takie adaptery zapewni dziecku idealną ochronę przed różnymi urazami i zjawiskami mechanicznymi. W związku z tym warto wyposażyć się w tak przydatne akcesoria i stworzyć maluchowi najlepsze warunki do rodzinnego podróżowania.

Śpiworki dla maluchów w każdym wieku

Spacerówka Mamas&Papas
, którą rodzice mogą zakupić w naszym sklepie internetowym charakteryzują się doskonałą zwrotnością oraz pełną wygodą. Bez trudności można umieścić w niej własne dziecko, dokładając do spacerówki wysokiej jakości śpiworki Mamas&Papas, które przydadzą się tam w chłodniejsze dni. Dzięki takim śpiworkom dzieci będą mogły szybciej zasnąć, a jednocześnie nie będą narażone na występowanie poważnych dolegliwości zdrowotnych. Jak widać wyraźnie Mamas&Papas wózek należy zaopatrzyć we wszystkie niezbędne akcesoria, tak aby poruszać się z dzieckiem po wybranych terenach, dbając o jego komfort, wygodę, bezpieczeństwo i zdrowie. Nasze produkty stworzone są jednak z najlepszych materiałów, zapewniając zainteresowanym stuprocentowe zadowolenie.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART