Katalog

Włączone filtry:
Producent

Poduszki stabilizujące i ochraniacze na pasy do fotelików 

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Zapewnij swojemu dziecku komfort, a jednocześnie bezpieczeństwo dzięki miękkim nakładką na pasy czy dodatkowej poduszce. Łatwo mocuą się do pasów bezpieczeństwa fotelika i wózka, zapewniając jednocześnie wygodę i zapobiegając podrażnieniom na ramionach i klatce piersiowej dziecka.

Poduszki i nakładki do fotelików samochodowych

Miękkie i delikatne dla skóry malucha poduszki i nakładki na pasy bezpieczeństwa w Warszawie kupić można właśnie w naszym sklepie. Wiemy, czego potrzebują dzieci do bezpiecznego podróżowania, dlatego akcesoria do fotelików z naszej oferty idealnie odpowiedzą zarówno na ich potrzeby, jak i oczekiwania rodziców.

Prezentowane poduszki samochodowe zostały starannie wyprofilowane tak, by dokładnie otulać główkę malucha w czasie podróży. Dzięki zastosowanym tkaninom poduszki nie podrażniają skóry dziecka, lecz dbają o komfort i wygodę. Wybrane modele uszyte zostały z dwustronnych materiałów, których właściwości dostosowane są do warunków zimowych i letnich. Poduszki z powodzeniem mogą być wykorzystywane nie tylko w samochodzie, lecz również w wózkach, czy samolotach.

Dziecięca nakładka na pasy samochodowe szyta jest w bajkowych wzorach, przez co spodoba się najmłodszym. Dzięki niej ostre zakończenia pasów bezpieczeństwa w samochodzie nie podrażniają skóry maluchów, pozwalając im na odprężenie i spokojną  podróż. Każda nakładka na fotelik samochodowy montowana jest na pasach za pomocą rzepa ukrytego pod miękką tkaniną. Rodzice mogą swobodnie regulować ich położenie, dbając jednocześnie, by produkt nie przesuwał się po pasach w sposób niekontrolowany.

Dzięki uniwersalnemu charakterowi elementy asortymentu mogą być wykorzystywane również poza samochodem. Produkty z powodzeniem stosować można jako nakładki na pasy do wózka, czy poduszki stabilizujące głowę dziecka podczas podróży samolotem. Dbamy, by każdy z elementów oferty łączył w sobie wygląd interesujący najmłodszych z atrybutami ważnymi z punktu widzenia ich bezpieczeństwa, które cenią rodzice.

Poza poduszkami i nakładkami na pasy samochodowe w naszym asortymencie znajdują się również wózki dziecięce - wózki spacerowe, wózki wielofunkcyjne i wózki podwójne. Rodzice kupić mogą u nas również bezpieczne foteliki samochodowe, czy niezwykle funkcjonalne wózki 2 w 1 i wózki 3 w 1. Naszą misją jest poprawianie komfortu podróży najmłodszym - w trosce o ich dobre samopoczucie!

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART