Katalog

Włączone filtry:

Moskitiery i daszki do wózka 

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Moskitiera jest bardzo praktyczna, gdy jest lato i latają wokół nas liczne owady. Dzięki moskitierom Twoje dziecko jest chronione w wózku przed muchami, osami, komarami i innymi owadami. Także polecamy przeciwsłonecze dedykowane daszki letnie, zapewnią ochronę przed słońcem od stóp do głów i dodatkową wentylację w gorące słoneczne dni.

Akcesoria ochronne do wózka - daszki i moskitiery

Na komfort podróżowania wózkiem składa się nie tylko wygodne, szerokie siedzisko, ale także pełna ochrona przed niebezpiecznym promieniowaniem słonecznym oraz owadami. Przed tymi dwoma groźnymi czynnikami zabezpieczysz swoje dziecko odpowiednio dobranym daszkiem i moskitierą, która nie pozwoli muchom, komarom ani osom zaburzyć spokoju Twojego maleństwa. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wygodne w instalacji i niezwykle trwałe daszki przeciwsłoneczne i moskitiery do gondoli, spacerówki oraz fotelika.

Praktyczna osłona przeciwsłoneczna do wózka i do samochodu

Chociaż słońce pozytywnie wpływa na nasz nastrój i samopoczucie, w nadmiarze bywa szkodliwe, zwłaszcza dla delikatnej skóry dziecka. Warto zatem zadbać, aby ograniczyć jego dostęp dzięki takim akcesoriom, jak daszek do wózka. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko proste daszki, idealne do odświeżenia wyglądu czterech kółek, ale także niezwykle funkcjonalne rozszerzane osłony, wyposażone w specjalne otwory wentylacyjne. Posiadamy zarówno dedykowany daszek do spacerówki, jak i daszek przeciwsłoneczny do wózka głębokiego. Nie zapominaj również o ochronie przeciwsłonecznej podczas podróżowania autem i wyposaż się w praktyczny daszek do fotelika.

Najlepsza ochrona przed owadami - moskitiera do wózka

Ugryzienia owadów są nieprzyjemne nawet dla osób dorosłych, dla dzieci mogą zaś być wręcz niebezpieczne, dlatego zadbaj, aby zawsze mieć przy sobie dodatek, jakim jest moskitiera do wózka. Ta delikatna siateczka ochroni Twoje maleństwo przed dokuczliwymi owadami, a także przed silniejszym letnim wiatrem. Bardzo przydatna może okazać się także moskitiera przeciwsłoneczna, łączące w sobie funkcję ochrony przed promieniowaniem oraz insektami. W naszej ofercie czeka na Ciebie zarówno moskitiera do spacerówki, jak i do gondoli - w zależności od posiadanego wózka, wybierz interesujący Cię model dedykowany lub uniwersalny.

Osłona przeciwsłoneczna do wózka, daszek przeciwsłoneczny do samochodu czy też moskitiera na spacerówkę - wszystkie nasze produkty zaskoczą Cię swoim atrakcyjnym designem i wysoką jakością wykonania. Sprawdź także foteliki samochodowe, wózki dziecięce, wózki spacerowe, wózki wielofunkcyjne, wózki podwójne, wózki 2 w 1 i wózki 3 w 1, dostępne w sprzedaży.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

FOTELIKIWARSZAWA.PL

Zapraszamy do naszego nowego sklepu specjalizującego się wyłącznie w fotelikach samochodowych dla dzieci. Z nami masz gwarancję jakości, dobrego dopasowania i zamontowania w Twoim samochodzie. Także zapewniamy szkolenie z montażu i obsługi.

Al. Solidarności 95/99
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@fotelikiwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 4444
tel. kom.: 510 193 665

www.fotelikiwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART