Najczęściej kupowane

Kategorie

Producenci

Lou Lou LOLLIPOP

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Lou Lou LOLLIPOP to kanadyjska marka, która niedawno pojawiła się na światowym rynku. Dzięki nowatorskiemu podejściu, zachwyca rodziców i dzieci najwyższej jakości akcesoriami do opieki i zabawy, które wyróżniają się ciekawym i niepowtarzalnym stylem. Marka została założona przez kanadyjskie siostry, które samodzielnie projektują wszystkie artykuły, począwszy od kocyków czy ręczników, a skończywszy na zawieszkach i gryzakach.

Wszystko dla Twojego dziecka w jednym miejscu

Marka Lou Lou LOLLIPOP posiada bardzo bogatą ofertę różnego rodzaju artykułów. Do jednych z najbardziej stylowych akcesoriów z pewnością należą drewniane gryzaki Lou Lou LOLLIPOP, cechujące się jednocześnie pełną funkcjonalnością i wyjątkowym wyglądem. Mamy z pewnością pokochają zawieszki Lou Lou LOLLIPOP - dodatek idealny do przystrojenia wózków czy nosidełek. Jest to element dekoracji stanowiący jednocześnie prostą, ale niezwykle atrakcyjną zabawkę dla malucha. Uznanie zdobywają także muślinowe kocyki Lou Lou LOLLIPOP. Ich miękki materiał umili sen każdego dziecka. Do codziennej pielęgnacji przydadzą się również ręczniki Lou Lou LOLLIPOP. Wykonane z najwyższej jakości materiału, doskonale wchłaniają wodę i nie podrażniają wrażliwej skóry. Wszystko to oraz wiele innych przydatnych akcesoriów znaleźć można w naszym sklepie internetowym Wózki.

Nasza oferta


Lou Lou Lollipop


Oferujemy najwyższej jakości produkty dla niemowląt, dzieci i ich rodziców. Pragniemy zapewnić maksimum komfortu przy jednoczesnym uwzględnieniu rygorystycznych norm gwarantujących bezpieczeństwo. Znaleźć można u nas wszystkie najpotrzebniejsze artykuły dziecięce, a także całe mnóstwo atrakcyjnych dodatków. Oferujemy klasyczne foteliki samochodowe oraz wózki dziecięce. Są wśród nich wózki spacerowe, nosidełka oraz wózki wielofunkcyjne, a także wózki 2w1 i 3w1. Znajdą się również wózki podwójne dla szczęśliwych rodziców dwójki pociech. Nie brakuje u nas także zabawek i akcesoriów dla dzieci. Znajdziesz u nas wszystko to, co jest niezbędne do codziennej opieki i zabawy.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART