Najczęściej kupowane

Kategorie

Producenci

Recaro - foteliki samochodowe

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

BEZPIECZEŃSTWO NA PIERWSZYM MIEJSCU W RECARO


Jeśli regularnie podróżujesz samochodem, upewnij się, że masz dobry fotelik samochodowy, który jest tak bezpieczny, jak to tylko możliwe. Fotelik samochodowy Recaro zapewnia to bezpieczeństwo i jest bardzo wygodny dla Twojego dziecka. Fotelik posiada również ergonomiczne siedzisko, co sprawia, że ​​fotelik jest idealny na długie podróże samochodem.
Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu Recaro jest ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa fotelików samochodowych. Fotelik samochodowy Recaro jest zatem w pełni ergonomicznie zaprojektowany zgodnie z najnowszymi technikami, aby Twoje dziecko mogło bezpiecznie i wygodnie podróżować w samochodzie. Dzięki pomysłowej, ergonomicznej konstrukcji Twoje dziecko jest w pełni podparte i nie ma możliwości przechylenia się na bok. Nawet gdy dziecko zaśnie, fotelik nadal zapewnia wystarczające podparcie dla szyi i głowy. W ten sposób możesz również odbywać dłuższe podróże samochodem bez powodowania dyskomfortu podczas jazdy. Tkanina i materiał fotelika Recaro wykonane są z materiału oddychającego, dzięki czemu Twoje dziecko nie będzie się pociło podczas jazdy, a materiał nie będzie go uwierał. Jest to szczególnie przyjemne w cieplejsze dni.


Foteliki samochodowe dla dzieci RECARO


Recaro stawia na pełen komfort, dlatego produkty powstają z wydajnych i niezawodnych materiałów. Foteliki do samochodów Recaro Warszawa posiadają wielostopniową regulację wysokości zagłówka, tak aby w trakcie podróży dziecko nie było narażone na występowanie jakichś poważnych urazów. Foteliki zapewniają dzieciom maksymalną ochronę nawet przy bardzo długich podróżach. Warto przeznaczyć na nie pieniądze i skorzystać z naszej atrakcyjnej oferty.
Fotelik samochodowy Recaro jest dostępny w różnych rozmiarach i przedziłach wagowych, 0-13kg , 0 18 Recaro fotelik obrotowy Zero 1 lub nowy model Salia i-size, 9 18 Optiafix, 9 36 fotelik Young Sport Hero lub Titan elite, 15 36 recaro monza nova lub recaro milano i mako elite Wszystkie fotele dla dzieci RECARO mają podłączenia na Iso Fix.  Wybierając markę RECARO możesz przewozić swoje dziecko już od urodzenia. Oczywiście foteliki samochodowe Recaro są również dostępne w większych rozmiarach, z różnymi wzorami i materiałami. Niezależnie od tego, czy szukasz nowoczesnego fotelika samochodowego, czy fotelika samochodowego o bardziej klasycznym wyglądzie; wszystko jest możliwe dzięki fotelikowi Recaro. Ponadto Recaro ma w swoim asortymencie różne foteliki samochodowe, które można obracać, tzw foteliki dla dzieci RWF. Dzięki temu możesz łatwo wsiadać i wysiadać z samochodu bez konieczności manewrowania w niemożliwych pozycjach. Kolor można całkowicie dostosować do własnych upodobań; możesz dopasować kolor fotelika do tapicerki swojego samochodu. Posiadamy szeroką gamę kolorystyczną i nowe kolekcje.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wielu testom wszystkie foteliki samochodowe Recaro spełniają prawne wymogi bezpieczeństwa. Foteliki dla mniejszych dzieci (0+) są ustawione przeciwnie do kierunku jazdy, aby zapewnić optymalne bezpieczeństwo. Foteliki dla starszych dzieci można ustawiać w kierunku jazdy. Dzięki konstrukcji fotelika, głowa dziecka jest optymalnie podparta, nawet gdy dziecko zasypia. Niemożliwe jest również upadek lub wysunięcie się z fotelika, ponieważ fotelik Recaro wyposażony jest w solidne pasy, które są zapinane w pięciu punktach. Optymalne bezpieczeństwo! Foteliki dla najmłodszych można umieścić na Isofix. Fotelik samochodowy można następnie łatwo przymocować do ramy samochodu, dzięki czemu fotelik pozostanie na swoim miejscu w przypadku kolizji.
Krótko mówiąc, jeśli szukasz bezpiecznego i wygodnego fotelika samochodowego o ergonomicznym kształcie, wybierz fotelik samochodowy RECARO. Masz pytania dotyczące fotelików samochodowych Recaro? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać niezobowiązującą poradę.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART