Najczęściej kupowane

Kategorie

Producenci

Tommee Tippee - butelki i smoczki dla dzieci

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Tommee Tippee to jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek produkujących akcesoria dla niemowląt. W asortymencie brytyjskiego producenta znajdują się przede wszystkim ergonomiczne butelki do karmienia, smoczki oraz inne niezbędne produkty do opieki nad maluszkiem. Misją firmy jest dostarczenie rodzicom produktów, które są najbliższe naturze.

Karmienie butelką

Choć pediatrzy zalecają, aby przez co najmniej pół roku karmić dziecko jedynie piersią, w każdej noworodkowej wyprawce powinna znaleźć się przynajmniej jedna butelka na start. Mleczna droga bywa kręta i nie każda mama ma możliwość karmienia maluszka własnym mlekiem. W tych trudnych sytuacjach z pomocą przychodzą dostępne w naszym sklepie butelki firmy Tommee Tippee. Przy ich produkcji przyświecał jeden cel, aby przejście z karmienia piersią na butelkę było jak najbardziej komfortowe. Z tego względu eksperci opracowali specjalny kształt smoczka imitujący kobiecą pierś.

Stop zarazkom, czyli właściwa higiena

Butelki do karmienia powinny być przede wszystkim sterylnie czyste. Resztki mleka pozostawione w butelce przez całą noc, jeśli nie zostaną odpowiednio usunięte, mogą zaszkodzić maluszkowi. Szczotki do butelek Tommee Tippee oraz szczoteczki do smoczków Tommee Tippee pomogą w utrzymaniu akcesoriów do karmienia w czystości. Dzięki nim z łatwością uda się dotrzeć nawet do trudno dostępnych zakamarków.

Pielęgnacja

Wielu rodziców żartuje, że najtrudniejszą częścią rodzicielstwa jest obcinanie dziecku paznokci. Maluchy są niecierpliwe i bardzo ruchliwe, a ich paluszki niezwykle małe. Aby nie wyrządzić dziecku krzywdy przy pielęgnacji, warto wyposażyć się w łatwe w użyciu Obcinacze do paznokci Tommee Tippee. Wyprofilowane uchwyty zapobiegają ślizganiu się palców, a zaokrąglone krawędzie są w pełni bezpieczne dla niemowlaka.

Bezpieczna podróż

Wśród naszego asortymentu znajdziecie Państwo także komfortowe, certyfikowane foteliki samochodowe, a także szeroką gamę wózków dziecięcych. Oferujemy wózki spacerowe, wielofunkcyjne, podwójne, a także wózki 2w1 oraz 3w1.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART