Katalog

Włączone filtry:
Producent

 

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Stokke Steps to bardzo ergonomiczne krzesełko, które dzięki trójelementowemu modułowi może być używane już od narodzin dziecka.
Dedykowane akcesoria czyli leżaczek i zestaw dla niemowląt baby set umożliwiają korzystanie z krzesła już od pierwszych chwil życia przez całe dzieciństwo, zapewniając wysoki komfort.
Leżaczek może być używany jako samodzielny produkt. Po wpięciu do krzesła możemy go używać już od urodzenia by utrzymać interakcję między rodzicem a dzieckiem podczas posiłków. Wygoda, kontakt wzrokowy, poczucie bliskości i pełne bezpieczeństwo to główne powody dla których takie rozwiązanie jest idealne dla całej rodziny.

Od 6 miesiąca na krzesełko instalujemy zestaw dla niemowląt baby set czyli barierkę z dodatkowym oparciem i pasami 5-punktowymi, które możemy wykorzystywać nawet do 24 miesiąca życia bądź dłużej. Baby set posiada obłe wykończenia oraz regulację wielkości dzięki czemu świetnie przytrzymuje dziecko. Dodatkowo mamy szeroki wybór wielu kolorowych poduszek by umilić czas spędzony w krzesełku oraz zapewnić najwyższy komfort.

Do zestawu możemy dołączyć także tackę która nie tylko ułatwia karmienie czy później samodzielne jedzenie ale może też ułatwić zabawę.
Podnóżek ma płynną regulację, a krzesło wystarcza na wiele lat użytkowania ponieważ dopuszczone jest do obciążenia aż 85 kilogramów, czyli rośnie razem z dzieckiem.

Decydując się na krzesło mamy do wybory różne kolory elementów drewnianych i plastikowych oraz materiałów z których są zrobione poduszki. Samo krzesło jak i elementy bardzo łatwo utrzymać w czystości. Ergonomiczny projekt pomoże nauczyć dziecko prawidłowej postawy i utrzymania jej przez całe życie.
Firma Stokke jest znana od lat 70-tych z produkcji między innymi najlepszych krzesełek na rynku.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART