Katalog

Włączone filtry:

Promocje

Kołyski dla dzieci i niemowląt 

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Kołyski  mogą uczynić życie z noworodkiem wygodniejszym dla Ciebie i bezpieczniejszym dla Twojego malucha. Od prostszych nocnych posiłków po mniejsze ryzyko SIDS, istnieje wiele powodów, dla których warto rozważyć kołyskę lub łóżeczko dostawne zamiast łóżeczka. Większość kołysek daje nam dodatkowo możliwość kołysania. Dla pozbawionego snu rodzica z niemowlęciem, które chce uśpić, jest to obowiązkowa cecha.

Aby obniżyć ryzyko SIDS (zespół nagłej śmierci niemowląt), zaleca się noworodkom i niemowlętom spanie w kołysce lub łóżeczku dostawnym do co najmniej sześciu miesięcy. Dla większości z nas umieszczenie pełnowymiarowego łóżeczka w sypialni jest prawie niemożliwe, a co dopiero tuż obok łóżka. Natomiast kołyski są znacznie mniejsze. Można je ustawić tuż przy łóżku, dzięki czemu można łatwo spojrzeć na dziecko, lub sięgnąć i przytrzymać jego dłoń w środku nocy - a wszystko to bez wychodzenia z łóżka. Trzymanie dziecka w pobliżu w nocy również ułatwia takie rzeczy, jak nocne karmienie i zmienianie pieluch.

Zapewnienie dziecku odpowiednich warunków do rozwoju to sprawa kluczowa dla wielu rodziców. Przede wszystkim należy skupić się na zakupieniu idealnych produktów do codziennego życia z noworodkami. Muszą być one wygodne i jak najbardziej funkcjonalne. Nasz sklep internetowy poleca rodzicom kołyski dla niemowlaków. Można je zlokalizować w pokoju dziecięcym, ale też w sypialni rodziców, tak aby zawsze mieć do nich dostęp. Dzięki temu usłyszy się płacz dziecka i w razie potrzeby szybko się zareaguje. Kołyska niemowlęca jest bardzo stabilna oraz bezpieczna, zapewnia niemowlakom niesamowitą wygodę.

Możliwość ukołysania dziecka do snu

Kołyska dla noworodka daje szansę ukołysania dziecka do snu. To bardzo ważne, ponieważ dzięki temu ta czynność może trwać zdecydowanie krócej. Każdy rodzic powinien do tego dążyć, gdyż w ten sposób dziecko nie staje się markotne oraz niespokojne. Kołyska niemowlęca to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą zatroszczyć się o swojego malucha, nawet porą nocną. Łóżeczko kołyska dla dziecka może mieć różne wymiary oraz kolory, z pewnością będzie pasowało do wszystkich pomieszczeń. Kołyska dla niemowląt, w którą możecie Państwo u nas zainwestować spełni oczekiwania rodziców. Dzieci będą czuć bliskość mamy i taty.

Dziecko zawsze w pobliżu rodziców

Kołyski dla niemowląt Warszawa zaprojektowane zostały w taki sposób, aby dzieci z nich nie wypadły. Przy okazji kołyska 3 w 1 pozwala na to, aby dziecko zawsze znajdowało się w pobliżu rodziców, co ułatwi m.in. jego karmienie oraz przewijanie. Taka kołyska Warszawa nie musi być droga, za to posłuży zainteresowanym tak długo, jak będą tego potrzebować. Nasza oferta produktowa jest jednak bardzo szeroka, ponieważ poza kołyskami udostępniamy zainteresowanym wózki spacerowe dziecięce w wersji wielofunkcyjnej, podwójnej, 3 w 1 oraz 2 w 1. W razie potrzeby rodzice mogą przeznaczyć swoje środki na wygodne foteliki samochodowe, idealnie dopasowane do wielu nowoczesnych i tradycyjnych modeli aut osobowych.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART