Najczęściej kupowane

Kategorie

Producenci

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Firma Safety 1st jest liderem na rynku jeśli chodzi o artykuły służące bezpieczeństwu dziecka. Z produktów firmy powinien skorzystać każdy rodzic, który chce mieć pewność, że zapewnił swoim pociechom pełny pakiet ochronny podczas jazdy samochodem. Asortyment firmy to także możliwość wprowadzenia ładu i porządku w trakcie podróży autem. Artykuły jakie można znaleźć w ofercie to osłony przeciwsłoneczne, organizery, lusterka i maty ochronne Safety 1st.

Rolety Safety 1st - wysoka jakość

Osłony przeciwsłoneczne Safety 1st 
wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Chronią one dzieci przed szkodliwymi promieniami UV podczas jazdy samochodem. W zależności od wybranego modelu rolety mogą chronić maluchy przed działaniem słońca, kiedy podróżują one przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Osłony firmy Safety 1st w żaden sposób nie wpływają i nie ograniczają widoczności kierowcy. Są one bardzo praktyczne i uniwersalne, a ich wymiary sprawdzają się w przypadku praktycznie każdego samochodu. Osłony są bardzo łatwe w obsłudze, niektóre modele zwijają się automatycznie, po naciśnięciu przycisku. Rolety są wykonane z trwałych i bezpiecznych materiałów, są odporne na zagniecenia i zniekształcenia, a ich montaż jest bardzo prosty i intuicyjny.

Organizery Safety 1st - ład i porządek

Organizery Safety 1st 
zapanują nad licznymi drobiazgami, jakie zwykle gubią się w samochodzie podczas podróży. Praktyczny organizer montuje się na tyle przedniego fotela, niezależnie czy będzie to siedzenie kierowcy czy pasażera. Produkt posiada na dole dużą siatkowaną kieszeń, która zamykana jest na zamek błyskawiczny, wyżej znajduje się mała siatkowana kieszonka, miejsce na butelkę, zabudowana kieszeń i dodatkowa kieszeń na rzep. Organizery dostępne są w czarnym kolorze, dlatego z łatwością można utrzymać je w czystości. Jeśli produkt wymaga czyszczenia, można spokojnie wyprać go w pralce w 30 stopniach.

W naszym sklepie możesz zapoznać się także z ofertą na foteliki samochodowe, wózki dziecięce, wózki spacerowe, wózki wielofunkcyjne, wózki podwójne, wózki 2 w 1 oraz wózki 3 w 1. Serdecznie zapraszamy!

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART