Śpiworki do wózka 

Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów

Śpiworek do spacerówki

Małe dzieci są szczególnie podatne na zimno, ponieważ nie potrafią samodzielnie regulować temperatury ciała. Podczas spaceru z wózkiem w zimne dni, rodzic podczas pchania wózka możesz się szybko pocić, maluch po prostu w nim siedzi i nie porusza się zbytnio. Jeśli wieje również trochę wiatru, może to być dość niewygodne dla twojego maluszka. Idealnym rozwiązaniem tego problemu jest śpiworek zimowy do wózka. To akcesorium posiada szczeliny z tyłu za plecami i pod dzieckiem, przez które można poprowadzić pasy wózka i bezpiecznie go przymocować. W przeciwieństwie do koca, który nieustannie ześlizguje się i może dostać się do kół, a nawet je zablokować, śpiworek do wózka zawsze pozostaje na swoim miejscu. Śpiworek jest zazwyczaj bardziej izolujący niż kocyk, ponieważ wypełnia całe siedzisko wózka i tym samym oferuje dziecku rodzaj kokonu, w którym może siedzieć lub leżeć podczas dżemki. Oprócz właściwości hydrofobowych i wiatroszczelnych materiału zewnętrznego, śpiworek ma zwykle puszyste, izolujące wnętrze wykonane z ciepłego polaru. W ten sposób zapewni Twojemu dziecku przytulność i ciepło w zimne dni, we wietrze i w śniegu. Ponadto śpiworek wyposażony jest w zamek błyskawiczny, który ułatwia jego otwieranie i zamykanie oraz umożliwia łatwe wkładanie i wyciąganie dziecka z wózka.

Śpiworek zimowy do wózka


Drugim ważnym aspektem, który należy wziąć pod uwagę przy zakupie śpiworka, jest to, czy jest on kompatybilny z Twoim wózkiem. Wielu producentów oferuje uniwersalne śpiworki, które pasują do większości popularnych modeli wózków. Inne oferują jednak dopasowane śpiworki, które są kompatybilne tylko z niektórymi modelami wózków.

Śpiworek do wózka z futerkiem


Posiadamy w sprzedaży piękne śpiwory zimowe z futerkiem. Firma Cottomoose produkuje różne wzory i wielkości śpiworków do wózków, posiada mniejsze śpiworki do fotelików samochodowych i gondol, śpiwory uniwersalne, do standardowych spacerówek i śpiworki do spacerówkę kubełkowych. Wszystkie modele wykończone są pięknym futerkiem.
Śpiworek dla niemowlaka do wózka
Jeśli szukasz śpiworka do gondoli, najpierw sprawdź, czy rozmiar jest odpowiedni do Twojego wózka. Śpiworki są dostępne odpowiednio w różnych rozmiarach lub odpowiednie dla różnych grup wiekowych. Wiele śpiworków można nosić od urodzenia do około 3 roku życia. Istnieją jednak również śpiworki zaprojektowane specjalnie dla noworodków, takie jak śpiworek zimowy dla noworodkówod Cottonmosse model Baby Moose. Także do gondoli można używać śpiworka do fotelikasamochodowego. Przy wyborze odpowiedniego rozmiaru prosimy zwrócić uwagę na informacje podane przez producenta.

Śpiworek do wózka uniwersalny


Śpiworek zimowy do wózka powinien również oferować możliwość jego dopasowania. Zamki błyskawiczne, które biegną dookoła śpiworka i pozwalają na zdjęcie przedniej części, ułatwiają otwieranie i zamykanie w razie potrzeby. Istnieją również modele, które posiadają ściągacz w sekcji główki, dzięki czemu możesz w dużo lepszy sposób chronić wrażliwą główkę Twojego dziecka. Ważne jest również, aby szerokość pasków wózka była dopasowana do rozmiaru otworów na pasy w śpiworku. W ten sposób możesz mieć pewność, że śpiworek jest idealnie dopasowany, a Twoje dziecko jest zawsze bezpieczne podczas przebywania w wózku.

Śpiworek do wózka cena


Niezależnie od tego, czy chcesz kupić śpiworek do wózka Cybex, Bugaboo, Easy Walker, Babyzen, Mutsy czy innej firmy– w naszym sklepie internetowym na pewno znajdziesz odpowiedniego zimowego towarzysza dla swojego dziecka. Ceny śpiworów zaczynająsię od 100zł, poprzez okolice 300zł w przypadku znanej i bardzo lubianej firmy Cottomoose, do śpiworów dedykowanych do Bugaboo, Cybexa, Babyzena czy innych renomowanych firm, gdzie ceny startują od 400-500zł. Przeglądałeś już nasz sklep, ale nadal nie jesteś pewien, który śpiworek jest kompatybilny z Twoim wózkiem? Nie ma problemu! Zadzwoń lub wyślij nam wiadomość. Nasi eksperci z przyjemnością pomogą Ci znaleźć odpowiedni przedmiot.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART