Najczęściej kupowane

Kategorie

Producenci

Wheely Bug - jeździki dla dzieci

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Posiadanie funkcjonalnego jeździka dla dzieci to bardzo ciekawe rozwiązanie, ponieważ rodzice zapewniają atrakcyjną rozrywkę swoim własnym pociechom. W naszym sklepie internetowym swoją ofertę jeździków przedstawia firma Wheely Bug. Dorośli mogą tym samym wyposażyć swoje maluchy w mini pojazdy, na których mogą się poruszać po domu, czy też różnych pomieszczeniach. Często są też użytkowane na zewnątrz, chociaż do tego są potrzebne korzystne warunki atmosferyczne. Jeździki dla dzieci Wheely Bug przypominają kształtem i wyglądem różnego rodzaju zwierzątka, więc każde dziecko może wybrać swoje ulubione.

Zastosowanie obrotowych kółek i trwałych materiałów

W jeździkach zastosowano specjalne obrotowe kółka, aby zabawa dla dzieci była jeszcze przyjemniejsza. W ofercie znajduje się m.in. jeździk świnka, który może być użytkowany w ogrodzie, czy też na działce. Proponowane produkty wykonano z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. W związku z tym dzieci nie zdołają ich uszkodzić, a co za tym idzie będą z nich korzystać minimum przez kilka dobrych miesięcy. Producent przedstawia zainteresowanym klientom różnorodne możliwości, wśród których znajduje się również jeździk biedronka. To odpowiednia propozycja dla małych dziewczynek. Z pomocą naszego sklepu internetowego rodzice mogą zakupić również foteliki samochodowe i wózki dziecięce, w tym wersję 3 w 1, 2 w 1, wielofunkcyjną i podwójną.

Nieograniczone poruszanie się w każdą stronę

Jeździk pszczółka
, który mogą Państwo u nas nabyć porusza się w każdą możliwą stronę, a więc zarówno w przód, w tył, jak i wokół własnej osi. Oferta stale się poszerza, ponieważ wymagania rodziców są coraz większe, dlatego proponowany jest Wam jeździk krówka oraz jeździk jeż. To dziecko powinno jednak zdecydować na jakim pojeździe czuje się najlepiej i który z nich chce posiadać w swoim domu lub ogrodzie. Jeździki przeznaczone są dla dzieci w wieku 1-3 lat, ale też dla tych nieco starszych, zależnie od tego, jaki model będzie chciało się zakupić.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART