Katalog

Włączone filtry:

Szumiące misie, szumiące zabawki 

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Spokojny sen Twojego gwarantuje Ci Miś Szumiś

Dobry, spokojny sen maluszka bywa niekiedy wymarzonym czasem na wagę złota, okupionym jednocześnie krokodylimi łzami. W trosce o przyjemne i szybkie zasypianie Twojego dziecka powstały szumiące zabawki. Nic nie jest ważniejsze niż zdrowy sen dziecka. Dzięki naszym szumiącym zabawkom, szumisiom dla niemowląt ułatwisz dziecku zasypianie, oszczędzając czas i nerwy. Odkryj więc nasze szumiące misie, króliczki, sowy, liski czy inne zabawki szumiące, tak pomoce do spania.

Szumisie dla dzieci

Szumiąca zabawka to maskotka czy miękka przytulanka, która wydaje uspokajający dźwięk, biały czy różowy szum, np. szum wodospadu czy suszarki. Dzięki takiemu rozwiązaniu dzieci szybciej stają się senne i po chwili odpływają w krainę słodkich snów. Szumisie uspokajające są także nieocenione, gdy maluszek się przebudza. Poprzez dźwięki wydawane przez szumiącą maskotkę dla niemowlaka, dziecko po chwili ponownie wraca do spokojnego snu.

Szumiące zabawki dla niemowląt

Szumisie są niezbędne dla usypiających maluszków! Maluszki po chwili przyzwyczajają się do szumu, dzięki czemu czują się bezpiecznie i łatwiej zasypiają. Te szumiące misie mogą być najlepszymi przyjaciółmi Waszych pociech! Wszystkie nasze szumiące zabawki posiadają wyjmowane urządzenie grające i nadają się do prania w pralce. Mogą także służyć dziecku jako miękka zabawka maskotka.

Szumiące maskotki

Szumiące maskotki to to, czego potrzebują dzieci i rodzice. Są bardzo przyjemne w dotyku, są ładne, w różnych kształtach, kolorach,posiadają bardziej lub mniej rozbudowane funkcje szumienia, posiadają różne dźwięki. Wszystkie nasze szumisie posiadają certyfikaty bezpieczeństwa,

Szumiące przytulanki

Szumiące przytulanki to zabawki, które pokochały nie tylko dzieci. Jest to świetna pomoc dla rodzica, który nie zawsze jest w stanie uspokoić i utulić dziecko do snu. Niektóre zabawki mają dodatkowe funkcje i potrafią same uaktywniać się na płacz dziecka (Baby Sensor). Wiele z nich oprócz białego czy różowego szumu ma wbudowane inne kojące dźwięki, jak szum deszczu, oceanu, wiatru czy odgłos bicia serca, przypominający mu czas i spokój z łona matki.

Miś do usypiania

Mamy pewność, że szumiąca zabawka to gadżet, który pomoże Wam w opiece nad dzieckiem i choć przez chwilę będziecie mieć czas w pełni dla siebie. Zabawka uspokajająca to także must have każdej wyprawy. Trudno okiełznać płaczące dziecko w samochodzie, podczas długiej podróży czy w zupełnie nowym miejscu. Dobrze znany szum pozwoli dziecku odczuć spokój i komfortowo zasnąć w innym łóżeczku. Czujnik dźwięku cry sensor w pluszowej zabawce szumiącej włącza się automatycznie, gdy dziecko płacze.

Szumisie cena

Ceny szumisi zaczynają się od 89zł za małąmiękką główkę z wbudowanym mechanizmem szumiącym, otwieranym i wyjmowanym na rzep poprzez mniejsze maskotki szumiące w kokolicach 100zł. A piękne duże i miękkie szumisie i króliczki szumiącekupisz w cenie 229zł, w komplecie także kabel ładujący szumisia. Posiadamy szumisie od Whisbear, Flow Amsterdam, Skip Hop, Zazu i Moonie.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART