Katalog

Włączone filtry:

Promocje

Szumiące

Spokojny sen Twojego dziecka jest możliwy!

Dobry, spokojny sen maluszka bywa niekiedy wymarzonym czasem na wagę złota, okupionym jednocześnie krokodylimi łzami. W trosce o przyjemne i szybkie zasypianie Twojego dziecka powstały szumiące zabawki.

Szumiąca zabawka
to przytulanka, która wydaje uspokajający dźwięk przypominający szum wodospadu czy suszarki. Dzięki takiemu rozwiązaniu dzieci szybciej stają się senne i po chwili odpływają w krainę słodkich snów. Zabawki uspokajające są także nieocenione, gdy maluszek się przebudza. Poprzez dźwięki wydawane przez przytulankę dziecko po chwili ponownie wraca do spokojnego snu.

Szumiące przytulanki to zabawki, które pokochały nie tylko dzieci. Jest to świetna pomoc dla rodzica, który nie zawsze jest w stanie uspokoić i utulić dziecko do snu. Niektóre zabawki mają dodatkowe funkcje i potrafią same uaktywniać się na płacz dziecka (Baby Sensor).

Pomoc dla dziecka i... rodzica

Mamy pewność, że szumiąca zabawka to gadżet, który pomoże Wam w opiece nad dzieckiem i choć przez chwilę będziecie mieć czas w pełni dla siebie. Zabawka uspokajająca to także must have każdej wyprawy. Trudno okiełznać płaczące dziecko w samochodzie, podczas długiej podróży czy w zupełnie nowym miejscu. Dobrze znany szum pozwoli dziecku odczuć spokój i komfortowo zasnąć w innym łóżeczku.

Czym charakteryzują się nasze szumiące przytulanki?

  • Są bardzo przyjemne w dotyku,
  • są ładne, w różnych kształtach, kolorach,
  • posiadają bardziej lub mniej rozbudowane funkcje szumienia,
  • posiadają różne dźwięki,
  • posiadają certyfikaty bezpieczeństwa,
  • są niezbędne dla usypiających maluszków!

Szumiące zabawki to to, czego potrzebują dzieci i rodzice. Maluszki po chwili przyzwyczajają się do szumu, dzięki czemu czują się bezpiecznie i łatwiej zasypiają. Te pluszaczki mogą być najlepszymi przyjaciółmi Waszych pociech!

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi produktami dziecięcymi w naszej ofercie. Szczególnie polecamy niezbędniki podczas podróży, czyli foteliki samochodowe, a także wózki dziecięce, wózki spacerowe, wózki wielofunkcyjne oraz wózki 3 w 1wózki 2 w 1 bądź wózki podwójne.

Szumiące Jest 16 produktów.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

FOTELIKIWARSZAWA.PL

Zapraszamy do naszego nowego sklepu specjalizującego się wyłącznie w fotelikach samochodowych dla dzieci. Z nami masz gwarancję jakości, dobrego dopasowania i zamontowania w Twoim samochodzie. Także zapewniamy szkolenie z montażu i obsługi.

Al. Solidarności 95/99
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@fotelikiwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 4444
tel. kom.: 510 193 665

www.fotelikiwarszawa.pl

Copyright © 2021 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART