Najczęściej kupowane

Kategorie

Producenci

Promocje

Britax Romer - foteliki samochodowe

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Britax Romer


Britax Romer od lat przoduje w dziedzinie bezpiecznych fotelików samochodowych! Te lata doświadczenia i ciągłe badania zapewniają, że foteliki samochodowe Britax Romer są zawsze postępowe. W fotelikach Britax Romer bezpieczeństwo jest najważniejsze. Dzięki współpracy i badaniom opracowywane są nowe technologie, które podnoszą foteliki samochodowe Romer do jeszcze większego poczucia bezpieczeństwa. Na przykład w 1997 r. Romer opracował technologię Isofix, aby poradzić sobie z nieprawidłową liczbą zainstalowanych fotelików samochodowych dla dzieci. Ponadto w 2017 r. otwarto centrum testów zderzeniowych, które prezentuje innowacyjność i doskonałość inżynieryjną.


Posiadanie wysokiej jakości fotelika samochodowego we własnym aucie to konieczność, jeśli chce się nim przewozić własną pociechę. W tym celu warto przeanalizować naszą ofertę, zapoznając się m.in. z produktami znanej firmy Britax. Nasz sklep internetowy oferuje klientom foteliki samochodowe Britax we wszystkich przedziałach wagowych: 0-13 kg Baby Safe I sense lub 3 i-size, 0-18 kg Dualfix, 9 18kg King II LS , 9 36 kg Advansa Fix, 15 36 kg Kidfix I-size. Fotele Britax Romer można mocować na pasy samochodowe lub na system iso fix, bezpośrednio lub za pomocą bazy, w przypadku zestawu fotelika dla noworodka 0-13kg i później do tej samej bazy można wpinać kolejny obrotowy fotelik Dualfix I sense.


Foteliki Britax Romer


Dbałość, jaką ta marka przywiązuje do bezpieczeństwa i jakości w projektowaniu i produkcji fotelików samochodowych, jest imponująca. Nic więc dziwnego, że są znane od 1966 roku. Koncepcja w zakresie przewożenia dzieci tak bezpiecznie, jak to tylko możliwe, przy jednoczesnym uwzględnieniu niezbędnego komfortu dla Twojego dziecka i łatwości użytkowania dla Ciebie jako rodzica. Foteliki do samochodów Britax posiadają solidne pasy bezpieczeństwa. Oczywiście skonstruowano je w taki sposób, aby można było nimi swobodnie przypiąć dziecko do fotelika, jednocześnie nie narażając go na dyskomfort. Poza tym w fotelikach zastosowano specjalistyczne nakładki naramienne oraz regulowanie wysokości zagłówka. Tym samym foteliki dla dzieci Britax spełniają wszystkie najistotniejsze funkcje, nadając się do podróżowania na krótszych, jak i dużo dłuższych dystansach. To najlepsza propozycja dla wszystkich rodzin, które często podróżują samochodami i nie wyobrażają sobie podróży bez swojego dziecka.


Bestseller Britax Romer fotelik obrotowy RWF


Wygodny i bezpieczny fotelik ma służyć nie tylko Twojemu dziecku, ale także Tobie. Britax Römer Dualfix i-Size jest bardzo łatwy w użyciu, więc nigdy nie będziesz musiał się martwić o niwygodę w używaniu fotelika samochodowego. Fotel obraca się o 360 stopni, dzięki czemu podczas załadunku i rozładunku może być skierowany w stronę drzwi samochodu. Zgodnie ze standardem i-Size, fotelik może być używany dla dzieci od 40 do 105 centymetrów. Dlatego ten Dualfix i-Size jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 0 miesięcy do 4 lat (lub 105 centymetrów). Posiadamy też w obniżonej cenie Dualfix i-Size M, bez dodatkowej wkładki dla noworodka, odpowiedni dla dzieci już od 5tego miesiąca. Oczywiście chcesz możliwie najbezpieczniejszego fotelika samochodowego dla swojego dziecka, a wtedy ten fotelik samochodowy Britax Römer Dualfix jest właśnie dla Ciebie. Fotelik jest mocno zakotwiczony za pomocą systemu Isofix, który można znaleźć w większości samochodów. To mocuje siedzenie do karoserii samochodu. Dodatkowo fotelik posiada dodatkową nogę- drążek podpierający, który umieszczasz na podłodze samochodu. W ten sposób Britax Dualfix i-Size jest stabilny i super bezpieczny.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART