Najczęściej kupowane

Kategorie

Producenci

CottonMoose - śpiworki do spania

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

W ofercie naszego sklepu nie mogłoby zabraknąć marki CottonMoose. Jest to rodzinna firma, której początki sięgają do roku 2013. Stworzona została z myślą i troską o najmłodszych. W naszym asortymencie znajdziesz rękawice do wózka, mufki oraz śpiworki CottonMoose. Każdy z tych produktów pomoże Wam przetrwać chłodne dni, a jesienne oraz zimowe spacery zamieni nie w konieczność, a w miły sposób spędzenia czasu.

Proponujemy śpiworek CottonMoose dla zachowania najwyższego komfortu dziecka. Produkty te wykonane zostały z atestowanych, wysokiej jakości wodoodpornych tkanin. Solidne przeszycia gwarantują, to że przez boki śpiworka nie będzie przedostawał się wiatr. Każdy z nich wyposażony został w dobrej jakości zamek błyskawiczny, który pozwala na szybkie zapięcie i rozpięcie produktu. Niektóre z proponowanych przez nas śpiworków wyposażone zostały w antyalergiczne futerka. Ich rolą jest zapewnienie dodatkowej ochrony dziecka. Poza tym nadają całości modnego, stylowego wyglądu. Aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo śpiworki CottonMoose posiadają specjalne otwory na pasy, którymi można przymocować produkt do wózka lub sanek.

Podczas spacerów powinno być ciepło nie tylko dzieciom, ale i mamom oraz tatom. Największym problemem w okresie jesienno-zimowym są marznące dłonie. Tradycyjne rękawiczki mogą być jednak niepraktyczne. Ubranie i zdjęcie ich może zająć dłuższą chwilę. Z tego względu producent stworzył mufki CottonMoose. To produkty wykonane z przyjemnego, ciepłego materiału. Wystarczy owinąć mufką rączkę wózka. Wsuwając w nie dłonie, możesz jednocześnie prowadzić wózek, czując ciepło oraz komfort.

W swojej ofercie posiadamy również coś dla fanów tradycyjnej ochrony dłoni. To rękawice do wózka CottonMoose. Proponujemy szeroki wybór kolorystyczny, który można dopasować do stylu wózka lub indywidualnych preferencji. Każda para wykończona jest stylowym, antyalergicznym futerkiem. Mogą zostać zamocowane do rączki wózka za pomocą wszytych, ukrytych magnesów. Rękawice są na tyle duże, że swobodnie mogą korzystać z nich zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Produkty te nie wymagają specjalnej troski, jeśli chodzi o pielęgnację. Gdy się zabrudzą, można je wyprać.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

FOTELIKIWARSZAWA.PL

Zapraszamy do naszego nowego sklepu specjalizującego się wyłącznie w fotelikach samochodowych dla dzieci. Z nami masz gwarancję jakości, dobrego dopasowania i zamontowania w Twoim samochodzie. Także zapewniamy szkolenie z montażu i obsługi.

Al. Solidarności 95/99
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@fotelikiwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 4444
tel. kom.: 510 193 665

www.fotelikiwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART