Pielęgnacja i karmienie 

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 150 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 150 elementów

Oprócz sprzętów do przewożenia dziecka, w każdym domu powinien się znaleźć szereg akcesoriów i wyposażenie, ułatwiające codzienną pielęgnację i karmienie dzieci od pierwszych dni ich życia.

Niezbędne są choćby krzesełka dla dzieci, leżaczki i nosidełka, które pozwalają na sprawne, wygodne i w pełni bezpieczne zajmowanie się maluchem.

Leżaczki dla dzieci – do snu i zabawy

Już od pierwszych dni życia noworodka można układać go na wygodnych leżaczko-bujaczkach, które przydają się zwłaszcza podczas drzemki. Miękka podkładka zapewnia pełen komfort, a delikatne ruchy konstrukcji uspokajają dziecko i pozwalają mu szybko zasnąć. Leżaczki dla dzieci w późniejszym okresie mogą posłużyć również przy karmieniu butelką.

Tego typu sprzęty pozwalają maluchowi na lepszy kontakt z otoczeniem, a dla rodziców stają się wielkim wsparciem w natłoku nowych obowiązków.

Krzesełka dla dzieci – wygodniejszy sposób karmienia

Dla dzieci już siedzących w naszej ofercie znalazły się krzesełka do karmienia. Dzięki nim można zdecydowanie wygodniej karmić malucha lub pozwolić mu na samodzielne jedzenie (metoda BLW). Nasze krzesełka są solidne, stabilne oraz wyposażone w dodatkowe akcesoria, jak praktyczne nakładki, na których można ustawić naczynia, a także pasy, chroniące dziecko przed wypadnięciem.

Na naszej stronie można znaleźć wszelkie akcesoria niezbędne do karmienia maluchów. Mamy butelki i smoczki dla dzieci w różnym wieku, nadające się zarówno do spożywania mleka, jak i kaszki. Dla dzieci jedzących samodzielnie posiadamy talerzyki, sztućce i kubeczki oraz śliniaki materiałowe, silikonowe lub turystyczne. Dzięki temu nakarmienie najmłodszych członków rodziny w każdych warunkach będzie dziecinnie proste i wygodne.

Oprócz tego na stronie Wozki-Foteliki.pl znalazły się praktyczne kubki niekapki, butelki ze słomkami i bidony. Przydają się do zaspokajania pragnienia oraz do ćwiczeń logopedycznych dla najmłodszych, wspierających prawidłowy rozwój i stymulujących mięśnie okolic ust.

Nosidełka dla dzieci – bezpieczeństwo i komfort

Noszenie maluchów bywa wyzwaniem. Dlatego w naszej ofercie znalazły się wygodne nosidełka dla dzieci. Przy ich pomocy można bez trudu nosić dziecko w domu lub na nieco dłuższych dystansach, zachowując przy tym odpowiednią postawę i odciążając kręgosłup. Nosidełka sprawiają, że ma się cały czas wolne ręce, dzięki czemu można wykonywać rozmaite, domowe czynności. Przebywanie w nosidle przynosi też wiele korzyści dla dziecka. Może ono spokojnie i bezpiecznie wypoczywać, pozostając cały czas blisko rodzica.

Zachęcamy do poznania pełnej oferty naszych akcesoriów do pielęgnacji i karmienia dzieci. Dzięki nim wykonywanie wielu obowiązków stanie się znacznie prostsze.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART