Najczęściej kupowane

Kategorie

Producenci

Promocje

BeSafe - foteliki samochodowe

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Dziecko trzeba chronić już od pierwszego dnia życia. Foteliki samochodowe BeSafe to najbezpieczniejsze na rynku rozwiązanie dla Waszego malucha.

Jeszcze zanim dziecko pojawi się na świecie mama dba o jego bezpieczeństwo i komfort. Ciążowy brzuszek podczas jazdy samochodem jest narażony na ucisk pasów, ale tego można uniknąć stosując adaptery Pregnant, które powoduje, że pasy bezpieczeństwa są przesunięte z brzucha na biodra.

Kiedy dziecko przyjdzie już na świat trzeba zadbać o jego bezpieczny transport ze szpitala do domu i później podczas podróży samochodem. Dla noworodków najlepszym rozwiązaniem są foteliki dedykowane niemowlętom, bo to one przechodzą najbardziej restrykcyjne testy. W naszym sklepie znajdziecie foteliki samochodowe BeSafe, które przeszły najtrudniejszy testy bezpieczeństwa czyli tzw. testy Plus, których foteliki montowane przodem do kierunku jazdy nie mają szans przejść.

Wszystkie foteliki samochodowe, które oferujemy w naszym sklepie mają certyfikaty bezpieczeństwa. Jeśli jeździsz z dzieckiem często i poruszasz się po niebezpiecznych drogach, to zainwestuj w fotelik z najwyższym certyfikatem, bo nie tylko uchroni Twoje dziecko od skutków wypadków, ale po prostu będzie się mu wygodniej podróżowało.

W naszej ofercie znajdziesz także foteliki, które posłużą dziecku od urodzenia do około 4 roku życia jak np. fotelik iZi Go Modular i-Size. Dzięki bazie można montować oferowane przez nas foteliki w różnych konfiguracjach, zawsze zachowując bezpieczeństwo. Przy pasach warto zainstalować łączniki do pasów BeSafe, aby starsze dziecko nie mogło samodzielnie rozpiąć pasów. Przy kupnie fotelik warto zwrócić uwagę na to czy:
- jest uszyty z dobrego, wytrzymałego i miękkiego materiału,
- ma ergonomiczny kształt,
- ma łatwy system montażu i demontażu w samochodzie,
- ma pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa,
- ma testy bezpieczeństwa.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART