Katalog

Włączone filtry:

Dostawki do wózka 

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Dostawka do wózka jest świetnym rozwiązaniem jeśli podróżujesz z dwójką dzieci. Jedno dziecko może siedzieć w wózku, a drugie dziecko będzie stało za wózkiem na podnóżku. Zapewnia to mobilność dwójce dzieci, i dziecko nie musi chodzić. A Ty nie musisz zmieniać wózka na podwójny. Możesz używać samego podnóżka lub dołączyć małe siedzonko. Posiadamy dostawki uniwersalne lub dedykowane do większości firm w naszej ofercie, tj: Bugaboo, Cybex, JOOLZ, STOKKE, Mutsy, Babyzen YOYO.

Kiedy rodzi się pierwsze dziecko, świat rodziców staje do góry nogami. Po narodzinach drugiego dziecka jest już nieco łatwiej, ale pojawiają się także zupełnie nowe kwestie do rozwiązania. Jedną z nich jest spacer z dwójką dzieci: noworodkiem i nieco starszym, najczęściej bardzo ruchliwym maluchem. W takiej sytuacji dobrze sprawdzi się dostawka do wózka.

Spacer to przygoda zdrowa

Aby nieco ułatwić sobie też ważny moment dnia, jakim jest wspólne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu, rodzice przed pojawieniem się drugiego dziecka mogą zainwestować w wózek z dostawką. To bardzo praktyczne rozwiązanie umożliwiające starszemu maluchowi podróżowanie na stojąco. Szczególnie przydatna jest spacerówka z dostawką, kiedy młodsze dziecko jest jeszcze noworodkiem lub niemowlęciem, a starsze potrafi już samodzielnie chodzić. Jeszcze bardziej komfortową opcją jest dostawka do wózka z siedzeniem, dzięki której oba maluchy mogą odpoczywać w drodze powrotnej z długiego spaceru do domu. Dobrze, aby dostawka do wózka dla drugiego dziecka była nie tylko dodatkowym akcesorium, które zapewnia wygodę i bezpieczeństwo, ale stanowiła także element zabawy. Wiele dostępnych modeli wyposażonych jest na przykład w obrotowe kierownice oraz świecące koła. Taka podstawka do wózka to prawdziwa atrakcja dla maluchów, która nie pozwoli im się nudzić.

Bezpieczeństwo to podstawa

Dostawka do wozka przede wszystkim powinna zapewniać dziecku maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Musi zatem być wyposażona w pasy. W asortymencie naszego sklepu znajdują się jedynie starannie wyselekcjonowane modele, jak popularna dostawka do wózka joie, czy dostawka mutsy. Ponadto oferujemy także foteliki samochodowe, dziecięce wózki, w tym modele spacerowe oraz wielofunkcyjne, podwójne, a także 2w1 i 3w1. Podczas dokonywania wyboru odpowiedniego dla swojej rodziny egzemplarza podstawki, należy zwrócić uwagę, aby dostawka do spacerówki charakteryzowała się kompaktowymi rozmiarami i uniwersalnością w razie chęci zmiany wózka. Taka jest na przykład mutsy dostawka, która stanowi świetne rozwiązanie dla rodziców, którzy często podróżują z dziećmi lub uwielbiają długie spacery. Ponadto dostawka do wózka mutsy jest niezwykle lekka i prosta w montażu

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART