Akcesoria do karmienia niemowląt i dzieci 

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 67 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 67 elementów

Niezależnie od wyboru karmienia dla dziecka, czy to karmienia piersią, czy karmienia butelką, w wozki-foteliki znajdziesz wszystkie produkty dla niemowląt, których potrzebujesz, w tym butelki i smoczki dla niemowląt, a dla większych dzieci kubki niekapki z różnymi ustnikami i szeroki wybór miseczek. Także odpowiednio wyprofilowane miękkie silikonowe łyżeczki i sztućce dla trochę większych dzieci. Posiadamy szeroką gamę poduszek do karmienia dla dodatkowego wsparcia i uzyskania prawidłowej i bezpiecznej pozycji maluszka podczas karmienia. Nie zapominajmy o smoczku, niezależnie czy jesteście zolennikami i przeciwnikami, dobrze jest umieścić smoczek uspokajający na liście swojej wyprawki, nigdy nie wiadomo kiedy może okazać się potrzebny, a rozsądnie stosowany, odstawiony w odpowiednim czasie, może być niezastąpiony, by przetrwać trudne chwile. Posiadamy smoczki trzech marek: BIBSTommee Tippee i Elodie Details, do smoczków polecamy także bardzo przydatne zawieszki zawieszki.

Dla starszych niemowląt karmionych stałymi pokarmami znajdziesz szeroki wybór śliniaków, miseczek i talerzyków, a taże innowacyjnych silikonowych mat, z wbudowanymi miseczkami, co oznacza, że ​​możesz zapewnić swojemu dziecku  wygodne miejsce do nauki samodzielnego jedzenia i zabawy, jednocześnie nie rozrzucając jedzienia wokół. Mamy w swojej ofercie popularne, zaufane marki produktów do karmienia niemowląt, w tym Tommee TippeeBaby Bjorn, pionierskie Ez Pz i bardzo kreatwną, australijską markę b. box.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART