Katalog

Włączone filtry:
Producent

Lusterka do samochodu dla dzieci 

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Bezpieczeństwo maluszka to absolutny priorytet dla jego rodziców. W czasie jazdy samochodem należy o nie zadbać wybierając odpowiednie foteliki dla dzieci – modele muszą posiadać niezbędne atesty i być wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dla komfortu jazdy przydatne są również różnego rodzaju akcesoria do fotelików, np. specjalne maty pod fotelik czy letnie wkładki do fotelika. Na tym jednak nie koniec! Jeżeli chcesz widzieć maluszka, który siedzi tyłem do kierunku jazdy, na tylnej kanapie auta, możesz zainwestować w funkcjonalne lusterko do obserwacji dziecka.

Co to jest lusterko do obserwacji dziecka?

Lusterka do samochodu dla dziecka umieszcza się zwykle na zagłówku tylnego fotela, naprzeciwko maluszka. Dzięki temu osoba siedząca z przodu pojazdu może kontrolować zachowanie brzdąca, dbając o jego bezpieczeństwo i komfort w czasie jazdy. Lusterka samochodowe dla dzieci to często wybierane akcesoria – dzięki nim upewnisz się, czy dziecko jest spokojne i zadowolone. Pamiętaj, że jazda samochodem może być dla maluszka stresująca z wielu różnych powodów. Niektóre dzieci jeżdżą bardzo chętnie, bez jakichkolwiek problemów, ale część brzdąców w aucie zaczyna być rozdrażniona i domaga się uwagi. W tym ostatnim przypadku lusterko do auta dla dzieci może okazać się szczególnie pomocne.

Czy lusterko do auta dla dziecka to konieczność?

To, czy lusterko do samochodu dla dziecka jest dla Ciebie koniecznością, zależy w dużej mierze od Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji oraz zachowania brzdąca. W praktyce, lusterko samochodowe do obserwacji dzieci może okazać się wyjątkowo przydatne, jeżeli razem z maluchem często korzystacie z auta, zwłaszcza na dłuższych dystansach. Wybierając funkcjonalne lusterka do samochodu dla dzieci masz szansę zmniejszyć stres związany z jazdą – szybko sprawdzisz, dlaczego dziecko płacze lub upewnisz się, że wszystko jest w porządku, kiedy maluszek zachowuje się niepokojąco cicho.

Jak wybrać lusterko do fotelika samochodowego?

Wybierając lusterko do samochodu dla dzieci musisz zastanowić się nad tym, jakie będą optymalne wymiary gadżetu. Dużo zależy od tego, gdzie lusterko samochodowe dla dzieci ma być docelowo zamontowane. Jeżeli na zagłówku, naprzeciwko brzdąca, powinno być na tyle duże, żeby faktycznie umożliwić Ci wygodne sprawdzenie, co robi maluszek oraz zagwarantować duży kąt obserwacji. Poza tym, lusterko do auta dla dziecka musi się łatwo montować – jeżeli model posiada paski, powinna być możliwość dostosowania ich do wielkości zagłówka.

Wybierając lusterka do auta dla dzieci zwróć uwagę także na wiek brzdąca. W przypadku młodszych dzieci ciekawym rozwiązaniem będzie interaktywne lusterko samochodowe do obserwacji dziecka, które na dłuższy czas zaabsorbuje jego uwagę. Takie akcesoria najczęściej mają kolorowe ramki lub postać zwierzątek przykuwających wzrok maluszka. Lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie może również odgrywać melodyjki lub dawać efekty dźwiękowe i świetlne, skutecznie bawiąc Twoją pociechę. Obudowa lusterka dziecięcego do samochodu powinna być lekka i zmniejszać niebezpieczeństwo ewentualnego uszkodzenia. Co więcej, lusterko do samochodu dla niemowlaka lub starszego dziecka musi gwarantować mu bezpieczeństwo, dlatego sprawdź posiadane przez produkt atesty. Lusterko dla dziecka do samochodu ma być nietłukące, co jest ważne podczas kolizji lub w przypadku ruchliwych maluchów, które mogą w lustro rzucać zabawkami.

Czy warto kupić podświetlane lusterko do obserwacji dziecka?

Podświetlane lustro do samochodu dla dziecka może się przydać, jeżeli bardzo często podróżujesz autem w warunkach nocnych. Obecność niewielkiej lampki pozwoli szybko sprawdzić co robi maluszek, bez konieczności używania bardziej intensywnego światła, co mogłoby go niepotrzebnie obudzić lub rozdrażnić. Wybierając podświetlane lusterko wsteczne do obserwacji dziecka zwróć uwagę na to, czy jest ono wyposażone w pilot, dzięki któremu będziesz w stanie wygodnie włączyć oświetlenie.

Lusterko do jazdy z dzieckiem: skorzystaj z naszej oferty i wybierz model na miarę Twoich potrzeb!

Szukasz funkcjonalnego lusterka do obserwowania dziecka w samochodzie? Nasza oferta została stworzona z myślą o Twoich potrzebach! W sklepie Wózki-Foteliki znajdziesz lusterka wsteczne dla dzieci cenionych marek – Britax, Tuloko, Safety 1st i Benbat. Oferujemy zarówno proste, łatwe do zamontowania modele, jak również interaktywne lusterka do obserwacji dziecka w samochodzie – to Ty wybierasz te, które odpowiada aktualnym wymaganiom maluszka.

Ponadto, proponujemy również wiele innych gadżetów dla dzieci, w tym krzesełka i akcesoria do karmienia, pościele i kocyki, meble i dekoracje oraz wózki, w tym również wózki Babyzen. Zapraszamy do zakupów! W razie pytań, chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART