Najczęściej kupowane

Kategorie

Producenci

Grimms - zabawki, klocki i tęcze

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Kiedy w rodzinie pojawia się dziecko, każdy zastanawia się co zrobić, aby dziecko wyrosło na bystrego i kreatywnego dorosłego człowieka. Aby wspomóc rozwój małego jeszcze człowieczka warto sięgnąć po zabawki, które wpłyną na jego motorykę oraz logiczne myślenie. W naszym sklepie znajdują się małe, duże i trójkątne wieże, kolorowe tęcze, zestawy kolorowych misek, małe figurki oraz drewniane perełki do chwytania Grimms, które mogą wspomóc to zadanie.

Zabawki inspirowane pedagogiką Waldorfską

W naszym sklepie znajdują się produkty inspirowane pedagogiką Waldorfską. Nauka z wykorzystaniem tej metody zakłada przemyślaną i kreatywną zabawę w odpowiednim dla dziecka tempie. Poszczególne zabawki można wykorzystywać zgodnie z przeznaczeniem, jakie określił producent, ale też na wiele innych, wymyślonych przez dziecko lub rodzica sposobów. Na przykład kolorowa tęcza może być układana w różnorodny sposób przez dziecko. Oprócz układanie tęczy prawidłowo według kolorów, zabawka może stanowić też kołyskę dla lalki, tunel dla samochodów lub zagrodę dla zwierząt. Zestaw kolorowych misek również posiada szeroką gamę zastosowań. Miseczki można układać zgodnie z przeznaczeniem jedną w drugą, ale też można z nich układać wieżę lub wykorzystywać jako pudełeczko na skarby. Drewniane perełki do chwytania Grimms oprócz tego, że są świetną zabawką do chwytania, to dodatkowo stanowią wysokiej jakości gryzak, który znacznie przyjemniej pachnie niż gryzak z plastiku i zdecydowanie mnie bakterii się na nim znajduje.

Jakość wykonania

Zabawki Grrimms wykonane są z najwyższej klasy materiałów. Są to produkty wykorzystujące naturalne, drewniany elementy, które przyjazne są zarówno dla dziecka jak i dla środowiska. W większości zabawki wykonane są z drzewa lipowego, olchy, limonki, buku i klonu. Każdy element wykończony jest nietoksyczną bejcą na bazie wody. Wszystkie farby i lakiery użyte do malowania zabawek są nieszkodliwe i bezpieczne. W piękny sposób podkreślają one naturalne ziarna drewnianego materiału.

Oprócz kreatywnych zabawek dla dzieci, nasz sklep oferuje także foteliki samochodowe, wózki dziecięce, wózki spacerowe, wózki wielofunkcyjne, wózki podwójne, wózki 2 w 1 oraz wózki 3 w 1. Zachęcamy do zapoznania się z naszą interesującą ofertą. 

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART