Promocje

3 w 1 - Wielofunkcyjne

Wszechstronny wózek, który ułatwia życie - od urodzenia do malucha. Zestaw Głęboko spacerowy + fotelik 0-13kg (grupa 1 I-size)

Nasze systemy podróżowania dla niemowląt to zestawy 3 w 1. Oznacza to, że są wyposażone w wózek z gondolą dla noworodków, obustronna spacerówka do 3 - 4tego roku życia i fotelik samochodowy 0-13kg, który można wpinać na stelaż. W komplecie jest adapter do mocowania fotelika samochodowego do podwozia wózka. Sprawia, że ​​przejście od A do B z dzieckiem w foteliku samochodowym jest dużo łatwiejsze i może być użyte na przykład podczas zakupów lub gdy trzeba pokonywać krótkie odległości. W przypadku długich spacerów zalecamy używanie gondoli, w której dziecko może leżeć płasko. Gondolę używamy od urodzenia do 6-tego miesiąca, wtedy dziecko zaczyna już samodzielnie siadać, a także jest coraz bardziej ciekawe i nie chce już leżeć schowane za ściankami gondoli. Wtedy zaczynamy używać spacerówki, używamy pozycji pół leżącej, nie nadwyrężającej kręgosłupa i lędźwi dziecka. Spacerówki posiadają zazwyczaj 3-4 pozycji oparcia: całkowicie leżąca, półleżace i zupełnie pionowa- dająca dobre podparcie pleców, kiedy to już dziecko samodzielnie siedzi i chce oglądać świat.

Wózki 3w1 do nasza propozycja dla rodziców, którzy poszukują uniwersalnego i praktycznego zestawu do podróżowania z niemowlakiem bez konieczności kupowania wielu osobnych sprzętów. W naszym sklepie oferujemy szeroką gamę wszechstronnych wózków, spacerówek i fotelików samochodowych, które posłużą maluchowi przez kilka lat.

Wózki dla dzieci 3w1 wyposażone są zarówno w bezpieczną gondolę dla noworodków, wygodną obustronną spacerówkę dla starszych dzieci do 3-4 roku życia, jak i w fotelik samochodowy, który łatwo wpiąć i wypiąć, zależnie od potrzeby. Dzięki takiemu wielofunkcyjnemu systemowi nie musisz martwić się o to, że za chwilę znów trzeba będzie kupować nowy wózek, bo maluch rośnie jak na drożdżach - wózek 3w1 kupujesz raz i używasz przez kilka lat. Oszczędzasz w ten sposób zarówno swój czas, jak i pieniądze.

Wózek 3w1 - gondola dla niemowlaków

Do 6 roku życia niemowlaki nie siedzą same, a większość spaceru najczęściej przesypiają. Wózki dla niemowląt 3w1 pozwolą mu na wygodną i bezpieczną drzemkę w głębokiej gondoli. Wysokie ścianki i ochronny daszek osłonią go od nadmiaru słońca lub nieprzyjemnych podmuchów wiatru, a dodatkowa kołderka lub kocyk ogrzeją podczas zimowych spacerów.

Z gondoli do spacerówki

Gdy maluch nauczy się sam siadać, zwykle jest już wtedy zbyt aktywny i ciekawski, by leżeć w gondoli. Wtedy wielofunkcyjny 3w1 wózek łatwo przeistoczyć w lekką spacerówkę, w której dziecko będzie mogło siedzieć w pozycji półleżącej, idealnej do obserwowania otoczenia, a przy tym nieobciążającej dla lędźwi i kształtującego się kręgosłupa. Tak jak w niezależnej spacerówce, tak i w wielofunkcyjnym wózku istnieje możliwość dopasowania nachylenia oparcia - od pozycji półleżącej do leżącej, gdy przyjdzie pora na regenerującą drzemkę.

Fotelik samochodowy do zadań specjalnych

Oferowane przez nasz sklep wózki dziecięce 3 w 1 mają także funkcję fotelika samochodowego. Lekki i poręczny fotelik jest łatwy do zamontowania w samochodzie, a dzięki adapterowi bez problemu każdy rodzic przymocuje go także do podwozia wózka. Jest to doskonałe rozwiązanie dla aktywnych rodziców, którzy nie chcą rezygnować z wycieczek albo też cenią sobie wygodę podczas wyzwań dnia codziennego.

W naszym sklepie dostępne są też wózki 2 w 1, bez dołączonego fotelika, a także wózki podwójne, inne wózki wielofunkcyjne oraz standardowe wózki spacerowe. Jeśli dysponujesz już wózkiem, proponujemy również osobne foteliki samochodowe dla dzieci w różnym wieku.

3 w 1 - Wielofunkcyjne Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

FOTELIKIWARSZAWA.PL

Zapraszamy do naszego nowego sklepu specjalizującego się wyłącznie w fotelikach samochodowych dla dzieci. Z nami masz gwarancję jakości, dobrego dopasowania i zamontowania w Twoim samochodzie. Także zapewniamy szkolenie z montażu i obsługi.

Al. Solidarności 95/99
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@fotelikiwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 4444
tel. kom.: 510 193 665

www.fotelikiwarszawa.pl

Copyright © 2021 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART