Najczęściej kupowane

Kategorie

Producenci

Meiya & Alvin - gryzaki dla dzieci

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów

Kompletując wyprawkę dla mającego wkrótce pojawić się na świecie dziecka, rodzice starają się myśleć o wszystkim. Dostępne w ofercie naszego sklepu łóżeczka, dziecięce wózki spacerowe, podwójne, wielofunkcyjne, 2 i 3 w 1 czy foteliki samochodowe są niezwykle istotne, warto jednak wziąć też pod uwagę inne, indywidualne potrzeby maluchów i zapewnić im różnego rodzaju zabawki czy gryzaki. Kupując takie rzeczy, dobrze jest sprawdzić, z jakich materiałów zostały wykonane - powinny być bowiem antyalergiczne i nieszkodliwe dla dziecka. Przykładem dobrej jakości artykułów tego typu są produkty firmy Meiya & Alvin, które można u nas kupić. Są one przyjazne przyrodzie, wykonane z surowców naturalnych, a także bezpieczne dla dzieci i pomagające im rozwijać podstawowe umiejętności.

Ciekawymi produktami są antyalergiczne organiczne gryzaki Meiya & Alvin. Wykonane z naturalnego kauczuku hevea nie zagrażają zdrowiu dzieci ani środowisku, co potwierdzają liczne przyznane im certyfikaty. Niektóre z tego typu artykułów dostępnych w naszym sklepie oferowane są też w wersjach z wbudowaną grzechotką lub piszczałką, dzięki czemu można dodatkowo zadbać o rozwój słuchu pociechy. Fantastycznymi zabawkami są także pluszaki, takie jak na przykład myszka Meiya & Alvin czy słonik przytulanka Meiya & Alvin. Przedstawiają one sympatyczne zwierzątka, które podbiją serce każdego malucha. Przytulanki te dostępne są również w wersji z pozytywką, która może zagrać dziecku ładną kołysankę. Zabawki są przyjemne w dotyku, miękkie i wykonane z naturalnych materiałów.

Warto też połączyć przyjemne z pożytecznym i już od najmłodszych lat pokazywać swoim pociechom, ile radości może dawać czytanie. Umożliwią to na przykład dostępne w naszym asortymencie książeczki Meiya & Alvin, które pozwolą maluchom lepiej poznać uroczą myszkę i miłego słonika, a także zachwycą pięknymi ilustracjami. Co ciekawe, produkt ten nadaje się dla dzieci w różnym wieku - najmłodsi chętnie pooglądają obrazki i wysłuchają ciekawej historii, natomiast starsze dzieci będą miały możliwość nauki języka polskiego poprzez zabawę.

Gryzaki, przytulanki, książeczki i inne zabawki marki Meiya & Alvin to doskonały wybór dla rodziców, którzy chcą mieć pewność, że ich pociechy będą bawić się najwyższej jakości, naturalnymi i bezpiecznymi produktami. Rozwijające, antyalergiczne i niezwykle estetyczne artykuły tego producenta świetnie sprawdzą się dla dzieci w każdym wieku.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART