Duże zabawki dla dzieci 

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 49 elementów

Wyjątkowe zabawki dla starszych dzieci.

Jeśli szukasz zabawek stworzonych, by inspirować, edukować i rozpalać wyobraźnię, to właśnie je znalazłeś! Posiadamy najlepsze zabawki dla dzieci w różnym wieku, które maja za zadanie uczyć, bawić i inspirować! Chętnie pomożemy Ci znaleźć niesamowite prezenty dla dzieci. Kliknij przedział wiekowy zabawki małe lub duże, aby znaleźć zabawki dla niemowląt, lub dzieci starszych.

Co sprawia, że ​​zabawka jest odpowiednia dla dzieci w określonym przedziale wiekowym?

Oprócz względów bezpieczeństwa, ważne jest by dać dzieciom swobodę odkrywania, nieskrępowaną zabawę oraz odpowiednią do wieku stymulację. Szukasz czegoś wyjątkowego dla maluszka? Niezależnie od tego, czy masz małe, czy duże dziecko, odkryj unikalne zabawki, które wywołają uśmiech na twarzy dziecka. Jeśli szukasz prezentu urodzinowego, prezentu wakacyjnego lub czegoś innego, odkryj nasze propozycje. Maty podłogowe dadzą komfort i wygodę podczas aktywności, idealnie pasując do kolorystyki pokoju dziecięcego. Jeździki to pierwsze pojazdy dla maluchów. Pomogą rozwinąć równowagę, dadzą twojemu dziecku mnóstwo satysfakcji, świetnie mogą się sprawdzić w przypadku dzieci nie do końca radzących sobie z chodzeniem. Pszczółki, biedronki, myszki a może krówki, te zabawki stanowią przemyślany prezent dla twojej pociechy. Pluszaki pozwolą dziecku bawić się z nowym, udawanym przyjacielem. Przytulny dotyk maskotki da poczucie ciepła i bezpieczeństwa.

Jeśli wybierasz się w podróż, nierozłącznym elementem twojego wyjazdu może się okazać Bed Box Jet Kids firmy Stokke. Jest to jeździk z funkcją walizki którą można za sobą ciągnąć, a przede wszystkim łóżeczko podróżne z funkcją podnóżka oraz walizki w którą można spakować dziecko.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART