Wózki dla bliźniaków 

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Wózki bliźniacze

Jeśli masz więcej niż jedno dziecko lub spodziewasz się bliźniaków, przekonasz się, że wózek dla dwójki lub bliźniaków to jeden z najważniejszych zakupów. W wozki-foteliki.pl posiadamy szeroką gamę wózków podwójnych i bliźniaczych najlepszych znanych marek, dzięki czemu możemy zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby. Bardzo ważny jest nie tylko wygląd, ale oczywiście także funkcjonalność i cena wózka podwójnego. Chętnie udzielimy Ci kilku wskazówek, które możesz wziąć pod uwagę przy wyborze najlepszego wózka bliźniaczego dla siebie i swoich pociech.Posiadamy w swojej ofercie wiele różnych typów wózków podwójnych i bliźniaczych. Możesz na przykład zdecydować się na model wózka, w którym dzieci siedzą wygodnie obok siebie. Albo model, w którym dzieci siedzą za sobą, tak zwany wózek „rok po roku” Wózek, w którym dzieci siedzą obok siebie, jest bardzo przyjemny dla dzieci, ale może być trochę mniej praktyczny, gdyż taki wózek jest nieco szerszy od takiego, w którym dzieci siedzą za sobą. Ale to różni się w zależności od marki i modelu wózka. Ważne jest również, aby sprawdzić, czy składanie i robimy często, więc z pewnością nie jest bez znaczenia. Dodatkowo ważne jest, aby sprawdzić, czy wózek łatwo się zmieści w bagażniku samochodu po złożeniu. Jeden wózek jest złożony bardziej płasko, ale dłuższy itp. Masz samochód z małym bagażnikiem? Następnie zwróć na to szczególną uwagę. Wybierając wózek bliźniaczy lub podwójny zadaj sobie pytanie, na jakim terenie będziesz najczęściej korzystać z wózka. Jeśli mieszkasz w ruchliwym centrum miasta, kompaktowy, lekki i zwrotny wózek będzie bardzo praktyczny. Na wsi znów sprawdza się bardziej wytrzymały wózek z dużymi kołami.

Spacerówki dla bliźniaków

Czy twoja rodzina się powiększyła? Gratulacje! Praktyczny podwójny wózek do codziennego użytku znacznie ułatwi spacer i załatwianie spraw z dwójką dzieci. Przedstawiamy kilka bardzo innowacyjnymi projektówami od dużych marek. Oprócz modeli „jedno za drugim”, rodzice mogą zdecydować się na wersję „obok siebie”. To jedne z najpopularniejszych spacerówek bliźniaczych na rynku. Oboje dzieci siedzą na dwóch jednakowych spacerówkach ustawionych przodem do kierunku jazdy i znajdują się tuż obok siebie, co ma tę zaletę, że oboje mają taki sam widok, a zatem żadne z nich nie czuje się pokrzywdzone pod względem widoczności. Oczywiście te modele są szersze niż wózek tandem i dlatego mogą być trudniejsze do podnoszenia i przechowywania. Są jednak również nieco bardziej stabilne i zwinne. Generalnie są tak samo długie jak pojedynczy wózek spacerowy. Kolejną zaletą jest to, że oba fotele oferują możliwość regulacji do pozycji półleżącej. Także oferujemy wózek Connect do wózka Babyzen YOYO, tworząc z pojedynczego wózka YOYO- wózek spacerowy bliźniaczy.Podobnie jak w przypadku „typów standardowych”, producenci wysokiej jakości wózków podwójnych oferują ogromną różnorodność, która pozwala rodzicom wybrać wózek podwójny, który idealnie odpowiada ich potrzebom i wymaganiom. Rodzeństwo w różnym wieku mogło bardziej cieszyć się jazdą w wózku podwójnym „jedno za drugim”. Jednak są też rodzeństwo, które niezależnie od różnicy wieku jest tak blisko, że wolałoby siedzieć obok siebie, dzielić się dowcipami i razem śmiać.

Wózki podwójne „rok po roku”

W segmencie wózków podwójnych występują dwa rodzaje: tzw. tandem, w którym dzieci siedzą w rzędzie, oraz modele, w których dzieci siedzą w siedziskach obok siebie. Oba typy mają zalety i wady. Wybór najlepszego modelu zależy zarówno od potrzeb Twoich dzieci, jak i Twoich potrzeb.Modele tandem mają jedno siedzenie przed drugim, przy czym tylne siedzenie często znajduje się wyżej niż przednie siedzenie. Wózki Tandem pasują do wszystkich standardowych drzwi i są łatwiejsze w manewrowaniu w wąskich przestrzeniach. Wiele z tych modeli ma nawet miejsce na dwa foteliki samochodowe dla niemowląt, co jest bardzo pomocne w pierwszych miesiącach życia. Oprócz tego niektóre wózki tandem pozwalają na zamontowanie siedzeń przodem lub tyłem do kierunku jazdy, aby dzieci mogły patrzeć na Ciebie lub patrzeć na otoczenie. Oferowane są również dodatkowe funkcje, takie jak uchwyty na kubki i/lub małe schowki na górze, kosze na zakupy pod spodem, a nawet oddzielne tace dla każdego z dwóch siedzisk. Jednak te akcesoria nie są dostępne we wszystkich modelach dla obu siedzeń. Dlatego kupując model, należy wziąć pod uwagę oferowane dodatkowe funkcje oraz to, co jest ważne dla Ciebie i Twoich dzieci. Wadą wózków typu tandem jest to, że są one nieco cięższe w porównaniu do modeli, w których dzieci siedzą obok siebie. Często tylko tylne siedzenie można w pełni wyregulować. Ponadto niektóre dzieci mogą nie lubić siedzieć z tyłu, ponieważ wpłynie to na ich wzrok, a Tobie, jako osobie, która popycha wózek, jest trochę trudniej mieć oko na dziecko na przednim siedzeniu.

Wózki dla bliźniaków wielofunkcyjne

Na rynku dostępne są modele, które również można łatwo przekonwertować z głegokiego wózka bliźniaczego w spacerowy wózek bliźniaczy. Gdy tylko Twoje dzieci będą mogły bezpiecznie usiąść, możesz zamienić wygodne gondole na spacerówki i nadal używać podwójnego wózka spacerowego. Zapewnia to obojgu dzieciom opcje siedzenia idealnie dopasowane do ich wieku. Zabranie dzieci na przejażdżkę podwójnym wózkiem może być wspaniałym przeżyciem lub prawdziwym sprawdzianem cierpliwości dla mamy i taty. Jednym z najważniejszych czynników przy wyborze modelki jest zatem wiek dzieci. Bliźniakom w okresie niemowlęcym i we wczesnym dzieciństwie lepiej jest w wózku z dwoma siedzeniami obok siebie, ponieważ zapewnia to niezbędną bliskość do siebie. Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie podwójne wózki nadają się do zamontowania dwóch fotelików samochodowych lub do trzymania dwójki dzieci w tym samym wieku. Jeśli więc szukasz wielofunkcyjnego wózka dla bliźniaków 3w , możesz rozważyć model, który może pomieścić dwa foteliki samochodowe, aby dzieci mogły łatwo przesiąść się z samochodu na wózek bez budzenia. Posiadamy wybór od zwykłych podwójnych spacerówek po pełne wózki bliźniacze 2w1 i 3w1, które mogą być wyposażone w 2 gondole i adaptery do fotelików samochodowych, a gdy nasze bliźniaki zaczynają już siadać, przekształcamy je w spacerówki, które służą nam do 3-4 tego roku życia

Wózki dla bliźniaków cena

Ponadto wózek musi oczywiście również wyglądać zgodnie z Twoim gustem. W wozki-foteliki.pl dostępnych jest wiele różnych modeli wózków podwójnych/bliźniaczych. Posiadamy modele jak Bugaboo Donkey 3 i nowość Donkey 5, uznawane za najlepsze wózki bliźniacze na rynku, Uppababy Vista, Cybex Gazelle czy Valcobaby modele z serii Snap Duo. Od wózków z najwyższej półki po te bardziej podstawowe. Ceny wahają się od 7-8 tys zł przy modelu TWIN, przez 5-6 modele DUO do lekkiej podwojnej spacerówki Valco baby za 2 tysiące zł. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakupu odpowiedniego wózka, zawsze możesz skontaktować się z nami w celu uzyskania porady.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART