Najczęściej kupowane

Kategorie

Producenci

Promocje

Zazu - szumiące misie, lampki i projektory

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Zazu to holenderska firma, która specjalizuje się w tworzeniu produktów przyjaznych dla dzieci. Fantastyczne, designerskie produkty cieszą się dużą popularnością wśród rodziców małych dzieci. Produkty wspomagają spokojny sen maluszka.

Projektory gwiazdek Zazu

Projektory Zazu 
umożliwiają stworzenie w pokoju dziecka rozgwieżdżonego nieba. Projektory ukryte są w futerkach uroczego króliczka, jeża lub kotka. Projektory wyświetlają gwiazdy w czterech różnych kolorach (pomarańczowym, niebieskim, zielonym lub wielokolorowym). Urządzenie posiada kilka wbudowanych, uspokajających i relaksujących melodii, które pomagają zasnąć dziecku. Maluchy świetnie reagują na odgłosy bicia serca i odgłosy natury. Istnieje możliwość zaprogramowania projektora, tak aby wyłączył się automatycznie. Gwiazdy znikną z sufitu po upływie 30 minut, natomiast muzyka wyłączy się po 15 minutach. Projektory mają wbudowane czujniki płaczu, które uruchamiają się w momencie, kiedy dziecko zaczyna płakać i się przebudzać. Projektory są całkowicie bezpieczne dla dzieci, zostały poddane licznym testom i badaniom zgodnym z międzynarodowymi przepisami i normami.

Lampy ścienne Zazu

Lampy ścienne Zazu 
wyposażone są w czujniki ruchu, dzięki czemu światło włącza się i wyłącza za pomocą gestów dłoni. W lampach istnieje możliwość regulacji ostrości światła, co przydaje się kiedy chcemy zwiększyć ilość światła do zabawy, ale zmniejszyć ją do snu. Lampa automatycznie wyłącza się po upływie 20 lub 45 minut. Istnieje oczywiście też opcja całodobowego oświetlenia, tak aby lampa nie wygaszała się podczas dnia. Światło lampy można wybrać z ośmiu wariantów kolorystycznych, są to następujące barwy: biały, pomarańczowy, różowy, czerwony, turkusowy, niebieski, zielony i wielokolorowy. W zestawie dołączone są trzy pluszaki, którymi można z powodzeniem udekorować lampę, są to lisek, szop i sowa.

Na stronie internetowej naszego sklepu oprócz projektorów i lamp możesz znaleźć również foteliki samochodowe, wózki dziecięce, wózki spacerowe, wózki wielofunkcyjne, wózki podwójne, wózki 2 w 1 oraz wózki 3 w 1. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu. 

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART