Katalog

Włączone filtry:

Foteliki samochodowe 9-36 kg 

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Fotelik samochodowy 9-36 z funkcją spania

Foteliki samochodowe które rosną razem z dzieckiem. Foteliki samochodowe dla dzieci w kategorii 9-36 kg obejmują standardowe grupy 1/2/3 i są odpowiednie dla dzieci w wieku od roku do 12 lat lub do 150 cm wzrostu. Małe dzieci często zasypiają w samochodzie, więc foteliki są wyposażone w funkcje rozkładania do spania.
Aby przewieźć dziecko tak bezpiecznie, jak to możliwe, ważne jest, aby zakupić odpowiedni rodzaj fotelika samochodowego. Dzięki fotelikowi samochodowemu z grupy 9-36kg Twoje dziecko będzie mogło bezpiecznie i wygodnie siedzieć w Twoim samochodzie. W wozki-foteliki.pl posiadamy szeroką gamę fotelików samochodowych najbardziej znanych marek, takich jak Britax Romer, Maxi-Cosi, Cybex, Recaro, BeSafe, Joie i wiele innych. Aby pomóc Ci dokonać najlepszego wyboru przy zakupie fotelika samochodowego, wymieniliśmy dla Ciebie najważniejsze punkty. Kupując fotelik samochodowy, należy zwrócić uwagę na to, czy chcemy przymocować fotelik samochodowy za pomocą iso-fix, czy też samochodowego pasa bezpieczeństwa. Wygodną cechą iso-fix jest to, że jednym kliknięciem możesz łatwo i pewnie zabezpieczyć fotelik w samochodzie. Oprócz tego, że jest bardzo poręczny, wiesz również na pewno, że fotelik jest dobrze zamocowany w samochodzie. Zaletą fotelika z grupy 9-36kg jest to, że można z niego korzystać przez dłuższy czas. Z fotelika można zwykle korzystać od około 9 miesiąca do 12 roku życia. Tak więc, jeśli kupisz tylko jeden fotelik samochodowy, możesz cieszyć się nim przez długie lata! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakupu odpowiedniego fotelika dla Twojego dziecka, zawsze możesz skontaktować się z nami w celu uzyskania porady.

Fotelik samochodowy 9-36 obrotowy

Foteliki samochodowe dla dzieci w kategorii 9-36 kg obejmują standardowe grupy 1, 2 i 3 i są odpowiednie dla dzieci od 1 roku do 12 lat lub o wzroście od 75 cm do 1,50 m. Asortyment tych fotelików dziecięcych obejmuje modele z grupy 1, w których Twoje dziecko jest zabezpieczone za pomocą osłony przeciwuderzeniowej lub 5-punktowej uprzęży. W kolejnych grupach 2 i 3 są one następnie zapinane za pomocą własnego pasa bezpieczeństwa samochodu. Foteliki samochodowe dla dzieci montuje się w samochodzie za pomocą Isofix, Isofix i Top Tether lub 3-punktowego pasa samochodowego. Kluczową cechą i jednocześnie największą zaletą fotelików dziecięcych od 9 do 36 kg jest ich szczególnie długa żywotność, ponieważ są zaprojektowane tak, aby rosły wraz z dzieckiem i zapewniały maksymalną ochronę na każdym etapie jego życia. wzrost. W początkowym okresie dzieci podróżują zapięte tak jak fotelikach z grupy 0-13kg, w których dziecko jest zabezpieczone za pomocą wewnętrznch pasów, w które fotelik jest wyposażony lub za pomocą osłony tułowia. W kolejnych etapach, powyżej 15kg, dzieci są zapinane za pomocą trzy punkowego pasa.

Fotelik samochodowy 9-36kg na pasy lub na Iso fix

Foteliki samochodowe dla dzieci są montowane w samochodzie za pośrednictwem systemu Isofix, Top Tether lub 3-punktowego pasa samochodowego. Kluczową cechą, a jednocześnie największą zaletą fotelików dziecięcych w grupie 9-36 kg, jest ich wyjątkowo długa żywotność, ponieważ zostały zaprojektowane z myślą o rozwoju dziecka i zapewnieniu maksymalnej ochrony na każdym etapie. Regulowany zagłówek zapewnia długotrwałe użytkowanie, gdy tylko Twoje dziecko będzie starsze, można go łatwo dopasować do wzrostu i preferencji pociech w każdym wieku.

Bezpieczny fotelik samochodowy 9-36kg

Ponieważ foteliki samochodowe dla dzieci od 9 do 36 kg mają długą żywotność, należy uważnie przyjrzeć się przy wyborze odpowiedniego produktu. Ogólnie można stwierdzić, że sama cena nie może stanowić żadnego stwierdzenia o jakości fotelików dziecięcych. Na rynku dostępne są niedrogie foteliki samochodowe znanych producentów, takich jak Britax Römer czy Maxi-Cosi, które w testach fotelików dziecięcych otrzymały ocenę „dobrą” i w niczym nie ustępują droższym modelom. jakości i bezpieczeństwa. To pokazuje, że nie trzeba się chlać, aby otrzymać produkt wybitny pod każdym względem. Jednak ważne jest, aby Twój nowy fotelik samochodowy posiadał wszystkie istotne funkcje bezpieczeństwa i był zatwierdzony zgodnie z europejskimi normami testowymi (ECE R44/04 lub ECE R129 i-Size).

Foteliki samochodowe zapewniają komfort i bezpieczeństwo podróży, gwarantowane m.in. normą UE ECE R44 / 04.
Jeśli szukasz fotelika samochodowego dla dzieci w różnym wieku i wadze, przedział 9-36 kg będzie idealnym rozwiązaniem. Foteliki w tej grupie mogą również zapewnić lepszy stosunek jakości do ceny bez ograniczania bezpieczeństwa i ochrony odpowiadającym zróżnicowanym potrzebom dzieci o rodziców. Szeroki zakres wagowy sprawia, że może on być używany przez długi okres, nawet do 10-12 roku życia, po prostu fotelik rośnie razem z dzieckiem. Decydując się na tę kategorię która wystarczy na najdłuższy okres, zaoszczędzą Państwo środki finansowe, otrzymując dodatkowo niezwykle uniwersalny produkt. A uniwersalność, bezpieczeństwo i komfort to cechy charakterystyczne i gwarancja zadowolenia z fotelików w tej grupie.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART