Najczęściej kupowane

Kategorie

Producenci

EZPZ - talerzyki, maty i łyżeczki

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Firma EZPZ to marka, która tworzy fantastyczne zestawy naczyń dla dzieci. Założycielka marki swoje produkty zaprojektowała w celu rozwoju samodzielnego procesu jedzenia. Wszystkie silikonowe produkty zostały stworzone z myślą o maluchach, zatem są one w stu procentach bezpieczne.

EZPZ - silikonowe naczynia dla dzieci

Producent silikonowych naczyń tworzy szeroką gamę produktów, z których można stworzyć cały zestaw dla dziecka w jednym kolorze. Naczynia można wybierać spośród kolorów, takich jak szary, pastelowy zielony, pastelowy szary, pastelowy różowy, pastelowy niebieski, żółty, turkusowy, zielony, biały, różowy oraz niebieski. Komplet mogą stanowić kubeczki, talerzyki, miseczki, łyżeczki i uniwersalne podkładki. Silikonowe łyżeczki EZPZ wspomagają naukę jedzenia. W stu procentach wyprodukowane są ze spożywczego silikonu. Tworzywo chroni w ten sposób rozwijające się zęby dziecka. Kształt łyżeczek dopasowany jest do buzi i rączki malucha, a antypoślizgowy uchwyt ułatwia utrzymanie łyżeczki w ręku. Sztućce przeznaczone są dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia. Kubki EZPZ wspomagają naukę picia z otwartego kubeczka i przejście z picia z butelki. Kubki również wyprodukowane są w stu procentach ze spożywczego silikonu, a korzystać mogą z nich dzieci powyżej 4 miesiąca życia. Unikatowy kształt kubka ułatwia chwytanie. Miseczki dla dzieci EZPZ z wbudowaną podkładką ułatwiają jedzenie, ponieważ znacznie utrudnione jest przesuwanie lub zrzucanie naczynia. Ze stuprocentowych silikonowych miseczek mogą korzystać maluchy powyżej 6 miesiąca życia. Wszystkie produkty marki można myć w zmywarce.

EZPZ - bezpieczeństwo

Produkty EZPZ dzięki temu, że w stu procentach wykonane są ze spożywczego silikonu, wolne są od szkodliwych substancji, takich jak BPA, BPS, PV, ftalany, ołów i lateks. Naczynia są hipoalergiczne i co ważne nie absorbują grzybów i pleśni. Silikon jest całkowicie bezpieczny w zetknięciu z gorącymi potrawami i napojami, nie nagrzewa się. Dzięki temu, że silikon jest też wytrzymały - nie tłucze się i nie pęka - dzieci są bezpieczne przed wszelkiego rodzaju skaleczeniami.

Zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty na foteliki samochodowe, wózki dziecięce, wózki spacerowe, wózki wielofunkcyjne, wózki podwójne, wózki 2 w 1 oraz wózki 3 w 1.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART