Zabawki dla dzieci 

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 422 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 422 elementów

Zabawki dla dzieci – przyjemność i edukacja

Każde dziecko kocha zabawki. Ich dostępność jest obecnie znacznie większa niż jeszcze kilka lat temu. Pozwala to znaleźć zabawki dla dzieci idealnie dostosowane do wieku oraz etapu rozwojowego wszystkich maluchów.

Niektóre produkty mają po prostu sprawiać przyjemność, inne natomiast stymulują umysł dziecka do wytężonej pracy podczas przyjemnej zabawy.

Zabawki dla dzieci – produkty dla najmłodszych

Już od pierwszych dni życia dziecko intensywnie poznaje świat. Zabawki potrafią być w tym wielkim wsparciem. Dlatego też zadbaliśmy o to, żeby oprócz akcesoriów praktycznych na naszej stronie internetowej znalazły się także mocno zróżnicowane zabawki.

Co je łączy? Wszystkie pochodzą od sprawdzonych, renomowanych producentów zabawek, którzy dbają o to, żeby dostarczane przez nich akcesoria spełniały wysokie standardy. Staramy się o to, żeby wszystkie duże i małe zabawki dla dzieci w naszej ofercie były wykonane z trwałych materiałów, z dbałością o jakość wykonania. Stawiamy na szeroki wachlarz produktów, które są odpowiednie i bezpieczne nawet dla najmłodszych użytkowników.

Dla niemowląt wprowadziliśmy maty i zabawki pluszowe (zwierzątka, lalki), wykonane z urozmaiconych materiałów, przyjemnych w dotyku. Dzięki temu maluchy mogą swobodnie poznawać otaczający je świat.

Oprócz tego można znaleźć u nas szeroki wybór dywaników i puzzli piankowych, które mogą być swobodnie wykorzystywane przez dzieci od pierwszych dni życia.

Zabawki dla dzieci do wózka

Również podczas spaceru warto zadbać o to, żeby maluchowi nie nudziło się w wózku. Dlatego wprowadziliśmy rozmaite zabawki do wózka dla dzieci, które można przymocować do konstrukcji wózka i zabrać ze sobą w plener.

Na stronie Wozki-Foteliki.pl znalazł się szeroki wybór produktów tego typu. Oferujemy choćby wielobarwne przytulanki, o oryginalnych i ciekawych kształtach (lalki, przedmioty codziennego użytku, zwierzątka). Mamy też wiele zabawek interaktywnych, wyposażonych w dzwoneczki, lusterka lub grzechotki.

Każdy z produktów dla dzieci wykonano z wysokiej jakości, certyfikowanych materiałów, dzięki czemu najmłodsi mogą w pełni swobodnie się nimi bawić.

Maluchy w świecie interakcji – wybór zabawek edukacyjnych i grających dla dzieci

Ciekawą kategorię produktów stanowią zabawki grające. Dla całkiem małych dzieci mogą to być pozytywki, przytulanki lub projektory, ułatwiające uspokojenie maluszka i pozwalające mu przyjemnie zasnąć.

Dla nieco starszych dzieci interesującym rozwiązaniem mogą być zabawki, które pozwalają na odtwarzanie bajek lub nagrywanie dźwięków, co może także stanowić sposób na świetną, wspólną rozrywkę dla dziecka i jego rodziców.

W naszej ofercie można znaleźć rozmaite zabawki edukacyjne. Są to produkty grające, z dużą ilością elementów do naciskania. Maty edukacyjne lub chodziki wyposażono w elementy wydające dźwięki, śpiewające piosenki lub uczące dziecko wymowy konkretnych słów.

Oprócz bodźców dźwiękowych zabawki dla dzieci o charakterze edukacyjnym są też nastawione na rozwój umiejętności psycho-ruchowych, koncentracji oraz koordynacji. Stanowią idealny pomysł na prezent dla młodszych dzieci.

W kategorii zabawek edukacyjnych warto wyróżnić książki dla dzieci w różnym wieku. Posiadamy propozycje dla maluchów i nieco starszych dzieci, które niecierpliwie czekają na wieczorne czytanie bajek z rodzicami. Dzięki temu zabawa może być połączona z poznawaniem świata, rozwijaniem wyobraźni oraz budowaniem rodzinnych rytuałów. Oczywiście książeczki dla dzieci to w wielu przypadkach świetny pomysł na prezent dla dziecka w każdym wieku.

Strefa zabawek dla dzieci – przygoda, rozrywka i edukacja dla maluchów

Dzieci powinny się uczyć przez zabawę już od pierwszych dni życia. Zabawki edukacyjne lub interaktywne stymulują mózg do działania, uczą odpowiednich zachowań oraz wpływają na kompleksowy rozwój. Warto jednak stawiać na zabawki dla dzieci wysokiej jakości, wykonane z odpowiednich materiałów oraz dostosowane do możliwości i potrzeb dziecka.

Zapraszamy do poznania pełnej oferty oraz wybrania idealnych rozwiązań dla dziecka. Niech zabawka stanie się prawdziwym przyjacielem malucha w każdym wieku.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART