Spacerówki

Wózki spacerowe są używane od około 6 miesiąca, kiedy dziecko może siedzieć samodzielnie. Wózki są bardzo funkcjonalne i zapewniają Tobie i Twojemu dziecku duży komfort. Wózki są dostępne z małymi obrotowymi przednimi kołami, dzięki którym będą zwrotne i sprawdzą się świetnie w zatłoczonym mieście, czy na małych powierzchniach. Koła także można blokować na cięższe tereny

Wózek spacerowy potrzebny jest każdej osobie, której urodzi się dziecko. Wiadomo, że regularne spacerowanie z maluchami przynosi wymierne korzyści, więc nie warto się przed tym wzbraniać. Rodzice powinni jednak wyposażyć się w odpowiedniej klasy sprzęt, aby zapewnić pociechom wygodę, bezpieczeństwo oraz komfort przemieszczania się po wybranych miejscach. Idealnym wyborem będzie polecana przez nas spacerówka. Zapewniamy dostęp do różnego rodzaju spacerówek, biorąc pod uwagę mnogość ich wzorów oraz kolorów.

Spacerówki dla chłopców i dla dziewczynek

W naszej ofercie znajdują się spacerówki dla chłopca, ale też spacerówka dla dziewczynki. Wszystkie nasze produkty są bardzo zwrotne, sprawdzają się nawet na małych przestrzeniach, ale też w zatłoczonych miastach. Z racji tego warto zainwestować w nasze wózki spacerowe, które dzielą się na wózki dziecięce wielofunkcyjne, podwójne, 3 w 1 oraz 2 w 1. Ponadto polecamy również wyposażenie się w kompleksowy fotelik samochodowy. Nasze spacerówki Warszawa powstają z trwałych i wydajnych materiałów, dlatego można z nich korzystać praktycznie w każdym możliwym terenie. Lekka spacerówka pozwala na swobodne operowanie, ale też na przenoszenie jej np. z mieszkania przed klatkę lub też z samochodu na podłoże. Koła znajdujące się w spacerówce mogą być bez problemów blokowane, co przydaje się np. w autobusach lub też na nieco cięższych terenach.

Olbrzymi komfort dla rodziców

Lekka spacerówka

Lekki wózek spacerowy zapewnia rodzicom olbrzymi komfort, ponieważ zabranie dziecka na spacer nie jest dla rodzica trudnym do zrealizowania przedsięwzięciem. Dzieci potrzebują się dotleniać, już od pierwszych miesięcy swojego życia, dlatego spacerówka od 0 miesięcy powinna znaleźć się w każdym domu. Znajdujące się w naszym sklepie internetowym wózki dziecięce spacerowe Warszawa skutecznie chronią przed nadmiernym wiatrem oraz słońcem. Z racji tego mogą być wykorzystywane w każdych warunkach pogodowych, zależnie od tego, kiedy rodzice zdecydują się wyjść ze swoimi dziećmi na spacer.

Spacerówki Jest 63 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 63 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 63 elementów

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

FOTELIKIWARSZAWA.PL

Zapraszamy do naszego nowego sklepu specjalizującego się wyłącznie w fotelikach samochodowych dla dzieci. Z nami masz gwarancję jakości, dobrego dopasowania i zamontowania w Twoim samochodzie. Także zapewniamy szkolenie z montażu i obsługi.

Al. Solidarności 95/99
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@fotelikiwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 4444
tel. kom.: 510 193 665

www.fotelikiwarszawa.pl

Copyright © 2021 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART