BABYBJORN Nosidło Mini 3D Jersey

499,00 zł brutto

  • Niebieski
  • Jasny Szary
  • Ciemny Szary
  • Szaroczarny

Więcej informacji

babybjorn

Nosidełko BabyBjörn 3D Jersey Mini to super małe nosidło, które jest łatwe w użyciu, idealne do częstych krótkich spacerów z maluszkiem. Jest idealny na pierwsze miesiące, kiedy twoje dziecko potrzebuje dużo bliskości. Możesz łatwo odpiąć całą przednią część nosidełka, aby podnieść śpiące dziecko. Miękkie tkaniny delikatnie przylegają do pleców, nóg i bioder dziecka i zapewniają dobre podparcie. Dzięki tkaninie możesz sprawdzić pozycję noworodka i naturalną krzywiznę C pleców rękami.

Idealne dla noworodków:
BABYBJORN Mini to małe i łatwe w użyciu nosidełko, najlepiej przystosowane do noszenia noworodków, które potrzebują bliskości rodzica. Nosisz swojego maluszka wysoko na piersi, by zawsze czuło bicie Twego serca.

Małe i łatwe w użyciu:
Nosidełko jest bardzo proste w użyciu dzięki zaledwie kilku regulowanym zapięciom. Oznacza to, że możesz szybko założyć go w dzień lub w nocy aby pocieszyć lub ukołysać do snu.

BABYBJORN Nosidło Mini 3D Jersey

Miękkie i elastyczne tkaniny:
Super miękkie tkaniny tworzą przytulną przestrzeń dla noworodka i są przyjazne dla delikatnej skóry. Nosidełko delikatnie otula plecy, nogi i biodra noworodka, zapewnia dobre podparcie i wygodną pozycję. Ułożenie dziecka i naturalnie wygięcie jego kręgosłupa w kształcie litery C możesz wyczuć rękami przez materiał.

Wolne ręce:
Kiedy nosisz swojego malucha w nosidełka, masz wolne ręce na wykonywanie innych rzeczy. To niezastąpione rozwiązanie kiedy Twoje dziecko potrzebuje bliskości.

Regulowane podparcie głowy:
Podparcie główki chroni noworodka i zapewnia właściwe wsparcie dla główki i szyi, dopóki dziecko nie będzie w stanie utrzymać głowy samodzielnie.

BABYBJORN Nosidło Mini 3D Jersey 1

Wybór pozycji:
Gdy twoje dziecko nieco podrośnie, możesz wybrać, w którą stronę będzie skierowane, przodem do ciebie lub do otoczenia.

Wyjątkowa tkanina:
Materiał 3D Jersey jest tak samo przytulny, jak Twoja najwygodniejsza koszulka. Gładka, elastyczna tkanina delikatnie przytula noworodka.

BABYBJORN Nosidło Mini 3D Jersey 2

Rosnące potrzeby:
Wraz ze wzrostem dziecka, komfort staje się coraz ważniejszy. Jeśli chcesz nosić sowjego maluszka dłużej sprawdź nosidło BABYBJORN One, możesz w nim nosić swoje dziecko do 3 roku życia.

Opis

Wysokość 43.5cm
Szerokość 43.5cm
Skład Materiał główny: 80% poliester, 16% bawełna, 4% elastan; Szelki: 100% bawełna
Wiek do 1 roku (min. 3,2 kg, max. 11 kg)
Czyszczenie można prać w pralce do 40 stopni
Udźwig 11kg

Zobacz również:

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART