Fotelik Cybex Cloud Z2 i-Size

899,00 zł brutto

-300,00 zł

1 199,00 zł brutto

 • Deep Black

Więcej informacji

cybex

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z2 i-Size to bezpieczeństwo, wygoda i styl. Sprytny mechanizm obrotowy w bazie (dostępna tutaj) pozwala na ustawienie fotelika bokiem do kierunku jazdy, co ułatwia wsiadanie i wysiadanie z samochodu, natomiast nowa funkcja odchylania fotelika do tyłu pozwala maluchowi zrelaksować się podczas podróży.

Fotelik można rozłożyć do pełnej pozycji leżącej nawet w ramach systemu podróżowania z wózkiem. Zintegrowany daszek przeciwsłoneczny zapewnia duży cień dla Twojego dziecka wewnątrz i na zewnątrz samochodu, w każdej pozycji odchylenia.

Cloud Z2 można łatwo przymocować do wielu wózków za pomocą adapterów (dostępnych osobno), co czyni go częścią wygodnego systemu podróżowania poza samochodem. Oznacza to, że Twój maluch może pozostać wygodnie usadowiony, nawet gdy jesteś poza domem, bez konieczności przekładania go do osobnego siedziska wózka.

Regulowany zagłówek oferuje 12 pozycji umożliwiających dostosowanie do potrzeb rosnącego malucha, a zintegrowana prowadnica szelek sprawia, że regulacja jest szybka i łatwa. Liniowy system ochrony przed uderzeniami bocznymi zapewnia zwiększoną ochronę w razie wypadku, a elastyczna skorupa i przedłużony ochraniacz boczny współpracują ze sobą w celu zmniejszenia siły uderzenia nawet o 25%, więc zawsze możesz mieć pewność, że Twój maluch jest bezpieczny i wygodny.

Tkaniny PLUS są wysokiej klasy tkaninami, o nieco innym wyglądzie niż standardowe, co dodaje dodatkowego stylu fotelowi samochodowemu Twojego malucha.

Ochrona przed uderzeniem bocznym

Możesz bezpiecznie przewozić swoje dziecko w foteliku Cybex Cloud Z2 i-Size. System ochrony bocznej (L.S.P.) w połączeniu z absorbującą skorupą zapewnia zmniejszenie siły uderzenia bocznego o 25%. L.S.P. system to szara zakładka z boku, którą można rozłożyć, aby zmniejszyć odległość między siedzeniem samochodu a drzwiami.

Cybex Cloud Z2

INSTALACJA W SAMOCHODZIE

Fotelik dziecięcy Cybex Cloud Z2 i-Size najlepiej zainstalować z bazą Cybex Z2 (dostępną tutaj). W połączeniu z tą bazą fotelik samochodowy spełnia rygorystyczny standard bezpieczeństwa i-Size. Fotelik samochodowy można również przymocować za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa. W obu przypadkach używasz fotelika samochodowego tyłem do kierunku jazdy. Baza Z2 będzie służyć przez wiele lat, ponieważ jest kompatybilna zarówno z fotelikiem Cloud Z2 i-Size, jak i kolejnym fotelikiem samochodowym - Sirona Z2 i-Size. Oba te foteliki umożliwiają odchylanie się w samochodzie, co zwiększa komfort w podróży.

Komfortowy sen, niezależnie od miejsca

Fotelik samochodowy wyróżnia się pod względem komfortu. Gdy nie używasz fotelika samochodowego w samochodzie, możesz wyregulować oparcie fotelika jedną ręką, aby Twoje dziecko mogło leżeć w ergonomicznej, płaskiej pozycji. Idealny, gdy używasz fotelika samochodowego w połączeniu z wózkiem! Zintegrowana osłona przeciwsłoneczna XXL UPF50+ chroni dziecko przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Wnętrze fotelika wykonane jest z miękkiego materiału, a na zewnątrz stylowy, trwały materiał.

Cybex Cloud Z2

Pozycja do wygodnego wkładania do samochodu

Cybex Cloud Z2 i-Size jest szczególnie łatwy w użyciu. Kiedy fotelik dziecięcy jest przymocowany do odpowiedniej bazy Z2, może obrócić się w kierunku drzwi, dzięki czemu można łatwo włożyć lub wyjąć dziecko. Zagłówek i pasy rosną wraz z dzieckiem w 12 pozycjach.

Cybex Cloud Z2

SPECYFIKACJA:

 • Pozycja leżąca
 • Daszek przeciwsłoneczny XXL
 • Wygodna podróż
 • i-Size Norma, UN R129/03
 • Wyjmowana wkładka dla noworodka
 • Łatwe wsiadanie i wysiadanie z samochodu
 • Liniowy system ochrony przed uderzeniami bocznymi
 • Regulowany zagłówek z 12 pozycjami
 • Możliwość rozłożenia fotelika do pozycji leżącej
 • Komfortowy sen dla Twojego malucha, gdziekolwiek jesteś

Fotelik Cybex Cloud Z2 i-Size uzyskał pozytywne oceny:

Cybex Cloud Z2 i-Size

Opis

Waga 4.6 kg
Wysokość 38 - 60,5 cm
Długość 64,5 - 75 cm
Szerokość 44 cm
Wiek od urodzenia do ok. 24 m-cy
Czyszczenie Tapicerkę można prać w pralce w temperaturze 30 stopni
Udźwig 13kg

Zobacz również:

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART