Obniżka! Fotelik Cybex Sirona Z Plus i-Size 2020 mustard yellow

Fotelik Cybex Sirona Z2 Plus i-Size + SensorSafe

Ostatnie egzemplarze!

1 399,00 zł brutto

-400,00 zł

1 799,00 zł brutto

 • Mustard Yellow
 • Deep Black
 • Soho Grey
 • Mountain Blue

Więcej informacji

cybex

Promocyjny zestaw z klamrą bezpieczeństwa Cybex SensorSafe, którą mocujemy do pasów bezpieczeństwa w samochodzie i łączymy z aplikacją w smartfonie, więcej informacji tutaj

Fotelik samochodowy Cybex Sirona Z i-Size Plus to fotelik, który można obracać o pełne 360 stopni, zapewnia łatwy dostęp podczas wyjmowania i wkładania dziecka do samochodu. 12-stopniowy regulowany zagłówek i 5 pozycji pochylania sprawiają, że siedzisko to jest również wyjątkowo ergonomiczne.

SYSTEM MODUŁOWY
W ramach systemu modułowego Z-Line, Sirona Z i-Size i Cloud Z i-Size Plus montujemy na jednej bazie Z (dostępnej osobno), zapewniając ciągłą bezpieczną jazdę od urodzenia do 105 cm, ok. 4 lata.

FUNKCJA POCHYLANIA I OBRACANIA JEDNĄ RĘKĄ 
Inteligentna funkcja pochylania i obracania jedną ręką ułatwia rodzicom regulację siedzenia przy jednoczesnym pozostawieniu drugiej ręki wolnej. Dla wygody podczas snu i podróży, fotelik samochodowy Sirona Z i-Size oferuje 5 pozycji pochylenia tyłem do kierunku jazdy i 3 pozycje przodem.

ZINTEGROWANY SYSTEM OCHRONY BOCZNEJ
System L.S.P. Sirona Z i-Size oferuje zwiększone bezpieczeństwo w przypadku zderzenia bocznego. Zmniejsza siłę uderzenia bocznego w połączeniu z pochłaniającą energię skorupą o około 25%.

TECHNOLOGIA ER-TECH
Technologia rozpraszająca energię w Sirona Z i-Size Plus zapewnia większe bezpieczeństwo dziecka w pozycji skierowanej do przodu w przypadku zderzenia czołowego. „ER-Tech” zmniejsza siły działające na szyję dziecka podczas wypadku czołowego o ponad 20% w porównaniu z innymi systemami.

Cybex Sirona Z i-Size

FOTELIK SKIEROWANY TYŁEM DO KIERUNKU JAZDY: Fotelik skierowany tyłem do kierunku jazdy zmniejsza ryzyko obrażeń podczas zderzenia czołowego o ponad 80% w porównaniu z fotelikiem skierowanym do przodu. Testy pokazują, że siła uderzenia podczas zderzenia czołowego rozkłada się równomiernie na dużym obszarze. CYBEX zaleca podróżowanie tyłem do kierunku jazdy dla dzieci do 105 cm, ok. 4 lata.

MECHANIZM OBROOTOWY Z FUNKCJĄ D.D.C.
Innowacyjny mechanizm obracania o 360 stopni zapewnia wygodną pozycję podczas wkładania i wyjmowania dziecka przy mniejszym obciążeniu pleców rodzica. Ponadto ułatwia przełączanie między pozycją skierowaną do tyłu i do przodu. Kontrola kierunku jazdy (D.D.C.) zapobiega niewłaściwemu użyciu pozycji skierowanej do przodu, zanim dziecko ukończy 16 miesięcy i osiągnie minimalny wzrost 76 cm.

Cybex Sirona Z i-Size

FUNKCJE:

 • Tapicerka PLUS jest odporniejsza na zabrudzenia, grubsza, łatwiejsza w utrzymaniu czystośći.
 • Tyłem lub przodem do kierunku jazdy
 • Uchwyt na pasy
 • Nowe tkaniny
 • System modułowy Z-Line
 • 5-punktowe szelki bezpieczeństwa
 • Powłoka pochłaniająca energię
 • Mechanizm obrotu o 360 °
 • Używaj od 45-105 cm do maksymalnej wagi 18 kg
 • Instalacja za pomocą dwóch kliknięć przy ISOFIX
 • Zagłówek z regulacją wysokości - 12 pozycji
 • Zintegrowana liniowa ochrona przed uderzeniami bocznymi

Fotelik Cybex SIrona Z i-Size otrzymał pozytywne oceny:

Cybex Sirona Z i-Size testy

Opis

Wysokość 67cm
Długość 71.5cm
Szerokość 43cm
Waga 15kg
Wiek 0-4 lata
Czyszczenie Tapicerkę można prać w pralce w temperaturze 30°
Udźwig 18kg

Zobacz również:

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART