Tiny Love Mata Gimnastyka dla Bobasa Arktyczna Kraina

Czekamy na dostawę,

279,00 zł brutto

Więcej informacji

Tiny Love logo

Gimnastyka dla bobasa z pałąkami Arktyczna Kraina posiada unikalny design, który pomaga dostosować się do zmieniających się potrzeb i możliwości dziecka. Mata zachęca do unoszenia głowy, wspomaga kontrolowanie ruchów ręki, koordynację wzrokowo-ruchową, doskonalenie sprawności ruchowej i rozumienie zależności przyczyna - skutek. Możesz umieścić zabawki w zasięgu ręki dziecka, aby stymulować i wspierać rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej i umiejętności chwytające, co pomaga rozwijać zdolności poznawcze dziecka. Wielofunkcyjna, edukacyjna mata wykonana z miękkiego materiału, którą uzupełniają urocze zwierzątka z koła podbiegunowego. Wyściełane pluszem dno maty z miękkimi i grubymi brzegami zapewniają przytulne miejsce do zabawy i leżakowania. Husky-polarny piesek ma wbudowane urządzenie, które gra trzema różnymi melodiami.

Wskazówki rozwojowe:
0-6 miesięcy
Kolory, faktury i dźwięki stymulują zmysły dziecka już od pierwszych dni. Dziecko będzie próbować dosięgać i dotykać zawieszek rozwijając jednocześnie ruchy całego ciała i ruchy precyzyjne, może również oglądać swoje własne odbicie w lusterku wydłużając czas na brzuszku.
6+ miesięcy
Kiedy dziecko jest już odrobinę starsze, nadszedł czas na zbadanie bardziej zaawansowanych elementów maty bawiąc się elektroniczną zabawką Ptaszkiem oraz ciesząc się z gry w a ku-ku.

  •     Twój maluszek będzie mógł leżeć na brzuszku, mieć zabawki zawsze blisko rączek, a nawet bawić się na macie z Tobą!
  •     zawiera liczne urocze zabawki, aktywujące rozwój Twojej pociechy, bezpieczne lusterko, oraz elementy świecące i grające
  •     przesuwane pierścienie dla łatwiejszego przemieszczania zabawek na pałąkach
  •     matę można prać w pralce - dzięki temu mata będzie zawsze czysta i pachnąca
  •     wyjątkowy, przesuwany łącznik pałąków sprawia, że od tej pory możesz dostosować ich ułożenie do potrzeb rozwojowych swojego  dziecka.

Tiny Love Mata Gimnastyka dla bobasa

    1. Wyściełane, podwyższone brzegi maty zapewnią uczucie przytulności
    2. Husky-polarny piesek ma wbudowane urządzenie, które gra trzema różnymi melodiami
    3. Światełko LED w kształcie płatka śniegu świeci w trzech różnych kolorach
    4. Regulowane pałąki zapewniają możliwość dostosowania ich do potrzeb rozwojowych dziecka
    5. Przytulny niedźwiadek z miękkiego polaru
    6. Foczka z płetwami o wypukłych teksturach i małym lustereczkiem
    7. Matę można prać w pralce
    8. Poduszka pingwinek, która przedłuży dziecku czas na brzuszku i pomoże przy nauce samodzielnego siedzenia
    9. Gryzaczek rybka
    10.Grzechotka renifer z futrzanym i łatwym do złapania kółkiem

Ten produkt rozwija następujące elementy:
    Ruchy całego ciała -  duży obszar do zabawy pozwala dziecku na rozciąganie swojego ciała, eksperymentowanie z ruchem oraz turlaniem  się podczas gdy czarno-biała książeczka i inne elementy pomagają wydłużyć czas na brzuszku.
    Ruchy precyzyjne - podczas leżenia zarówno na pleckach jak i brzuszku dziecko ćwiczy ruchy precyzyjne i rozwija kontrolę nad ruchami swych dłoni.
    Zmysły – czarno-biała mata zapewnia idealną stymulację wzroku małych dzieci. Bogactwo tekstur, dźwięków i różnorodnych elementów zapewnia stymulację zmysły słuchu i dotyku.
    Kojarzenie - gimnastyka dla bobasa z pałąkami rośnie razem z dzieckiem i wspiera rozwój poznawczy dziecka. Pozwala zrozumieć ideę działania związku przyczynowo-skutkowego a wraz z rozwojem dziecka pomaga rozwijać się i uczyć za pomocą bardziej zaawansowanych funkcji maty.
    Rozwój emocjonalny i społeczny – wyjątkowa mata z pałąkami zapewnia wyciszającą, komfortową przestrzeń dziecku i pozwala skoncentrować się na bodźcach zewnętrznych
    Język i komunikowanie się – rodzice rozmawiając i wskazując na różne elementy maty wspomagają rozwój umiejętności komunikacyjnych i językowych maluszka.
Tryby użytkowania:
Leżenie 
Podczas leżenia na brzuszku dziecko będzie cieszyć się zwisającymi nad głową zawieszkami. Chcąc je złapać dziecko będzie rozwijać umiejętności motoryczne.
Czas na brzuszku
Miękka czarno-biała książka i inne funkcje pomogą wydłużyć czas dziecka na brzuszku, a tym samym rozwijać jego umiejętności motoryczne
Siedzenie i zabawa
W pozycji siedzącej dziecko może kontynuować odkrywanie zabawek maty i cieszyć się ich bardziej zaawansowanymi funkcjami.
Przełączanie trybów
Gimnastyka dla bobasa z pałąkami pozwala rodzicom na regulowanie poziomu stymulacji poprzez regulowanie pałąków, przesuwanie zabawek i włączaniu świateł i muzyki.
Czy wiesz, że?
Kombinacja światła i muzyki przyciąga uwagę dziecka i zachęca je do dłuższego leżenia na brzuszku.

Opis

Wiek 0+
Czyszczenie Zawieszki myć ręcznie, inne części przecierać czystą wilgotną szmatką. Nie zanurzać w wodzie

Zobacz również:

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART