Moonie Szumiący Króliczek

249,00 zł brutto

  • Silver
  • Powder
  • Sky
  • Cloud
  • Cream

Więcej informacji

Logo Moonie szumiący króliczek

Moonie to piękny, miękki pluszowy króliczek, który pomaga dzieciom zasnąć. Moonie posiada pięć naturalnych, uspokajających dźwięków zarejestrowanych w środowisku naturalnym - szum wód płodowych, wiatr, głębia oceanu, szum morza i deszcz. Według badań pediatrycznych różowy i biały szum pomaga dzieciom szybciej zasnąć, dłużej spać, mniej płakać, szybciej uspokajać i budować prawidłową rutynę snu.

Moonie to także delikatna lampka nocna z pięcioma różnymi trybami uspokajającego światła i siedmioma różnymi efektami kolorystycznymi, dzięki czemu produkt jest atrakcyjny dla maluchów. Delikatny blask światła uspokaja dzieci i buduje poczucie bezpieczeństwa, pomagając przezwyciężyć lęk przed ciemnością i rozwiać lęki przed snem. Tryb oświetlenia można dostosować do indywidualnych potrzeb, a w razie potrzeby można go całkowicie wyłączyć.

Zaprojektowany z dbałością o szczegóły, Moonie ma inteligentny wykrywacz płaczu, który aktywuje dźwięk, gdy dziecko zaczyna płakać i można go bezpiecznie przymocować do łóżeczka dziecka. Może być używany od pierwszego dnia i posiada wszystkie certyfikaty wymagane dla dzieci w wieku 0+.

Ma bezpieczny poziom głośności i wyłącza się automatycznie po 30 minutach. Moduł dźwiękowy zapamiętuje ulubione ustawienia, jest łatwy w użyciu i jest obsługiwany jednym przyciskiem. Granulki w każdej dłoni Moonie stymulują zmysł dotyku dziecka.

Moonie jest funkcjonalny, ładowany przez USB, a moduł dźwiękowy można wyjąć, dzięki czemu produkt można całkowicie prać.

BRAK OKABLOWANIA WEWNĘTRZNEGO.

MOONIE Pudełko zawiera:
- Pluszowy Królik MOONIE z wyjmowanym modułem
- Kabel do ładowania USB
- Instrukcje w języku polskim

Opis

Wiek 0m+
Czyszczenie możliwość prania w pralce po wyjęciu modułu

Zobacz również:

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART